Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket felszedni transz nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket felszedni transz nőként - működhet?

Figyelt kérdés

Az ötlet nálam 10 éve jött, amikor az egyik híres szlovák dnb előadó erre az útra lépett sikeresen.


Mi lenne, ha ahelyett, hogy őrült szteroidos kondizással próbálok megfelelni a nők irreális elvárásainak, inkább magam is nőnek/femboynak öltözök. Egyes emberek amerikában megcsinálták és sikeresen szedtek fel nőket, különösen a fiatalabb korosztályból.


Nyilván nem a Divine féle drag queen kinézetre gondolok, hanem azért egy 60 -65 kilós testre kisminkelt arccal.



#blackpill #transmaxx
2023. febr. 1. 20:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve, de most találtam rá a kérdésre.

Attól függ. Transz nő vagy és csak nem mered bevallani magadnak vagy csak úgy beöltöznél? Mert az utóbbi esetben nagyon hülyén éreznéd magad és ezt előbb-utóbb észrevennék rajtad. Én biztosan észrevenném. Ha meg az előbbi, akkor kísérletezésre fel és járj elfogadó közegbe, mondjuk menj el egy WOW bulira.

B-Complex bigender: [link] Van egy kis különbség a „beöltözünk lánynak” és a transzneműség között és úgy látom, te ezt nem nagyon érted.

Ja és hidd el, transz nőként egyáltalán nem olyan könnyű párt találni, mint ahogy azt te elképzeled. Nézd csak meg, hogy ez alá a kérdés alá is mennyi utálkozó válasz érkezett. Az online ismerkedést ki is húzhatod, elfogadó terekben vagy LMBTQ helyeken van esélyed. Az én tapasztalataim online: megírom a beszélgetésben, hogy transz vagyok –> eltűnnek, erre számíts te is. Ha meg alapból kiírom, hogy transz vagyok, chaser pasik találnak be. Akkor is, ha hangsúlyozom, hogy csak nőkkel ismerkednék.

Bárhogy is érzed és bármit is csinálsz, egy dolgot mindenképpen tudok javasolni, mégpedig azt, hogy ezt az elb*szott, ráfeszülős PUA-stílust engedd el. Nagyon gáz és nem lesz vele sikered. 4-es megmondta, szerintem is klisé, de csak az működik, ha saját magad adod. Ha kigyúrt testtel éreznéd magad jól, akkor gyúrd ki magad. Ha nőként, akkor legyél nő. De amíg a nőknek akarsz megfelelni, hogy felszedd őket, semmire sem fogsz menni.

2023. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
46%

#31: "Ha kigyúrt testtel éreznéd magad jól, akkor gyúrd ki magad. Ha nőként, akkor legyél nő. De amíg a nőknek akarsz megfelelni, hogy felszedd őket, semmire sem fogsz menni."


Ha pedig szexmániás, erotomán Sheldon Cooperként vagy önmagad, mint én, csak a nyomorgó családi háttered miatt nincs diplomád, mert a tudást ténylegesen önmagáért a tudásért halmoztad fel autodidakta módon, nem pedig azért, hogy a piac elvárásainak megfelelve havi 1 milliót keress, akkor ugyanúgy minden létező nőtípusnál sakk-matt helyzetben vagy, mint én.


Szóval nagyon hasznos tanács tud lenni ez a "légy önmagad", én is támogatom, mert egy életen át nem tudsz színészkedni és meghasonulni önmagaddal nem jó, viszont mikor a felhalmozott tudásod és a magas IQ-d miatt látod az elméleti esélyét annak, hogy mennyire nem jön össze semmi, akkor muszáj változtatni valamit a stratégián.


Mert Edison is több, mint 2000x próbálkozott, de mindig kicsit másképp, nem ugyanazt ismételte újra és újra. Itt ráadásul nem tudsz ugyanannál a nőnél több alkalommal úgy próbálkozni, hogy a próbálkozást megelőző próbálkozások ne legyenek hatással a végkimenetelre.

2023. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

instagram.com/gabbituft/


Itt a transmaxxing istene. Kipróbálta kigyúrt férfiként, de nem jött meg az az igazi áttörés, ami Dwayne Johnson -nak igen.


Most nő.

2023. febr. 7. 14:26
 34/38 anonim ***** válasza:

33. Honnan tudod, hogy az átváltozása előtt ne lett volna sikere a nőknél?

Egyéni vélemény, de ha nem kócos rasztas haja lett volna, szerintem gond nélkül találhatott volna barátnőt.

2023. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Mivel magas Chad, nyilván volt sikere. Nála az volt a gond, hogy a nézetség meg a hírnév nem jött egy szint után.
2023. febr. 7. 19:54
 36/38 anonim ***** válasza:

Ennek annyi köze van a transszexualitáshoz, hogy éppen a transziságban látta a hírnév kulcsát, a Chad-incel vonalhoz pedig annyiban, hogy férfiként hasonlított Jason Momoára, sok incel szemében lévő álompasi idolra.


Ennyi erővel most akkor mondhatnám, hogy Varga Irént is többen ismerik, mint #képzeljidebármilyenkomolyzenébenkiemelkedőtehetséget és akkor ahhoz, hogy ismertté váljanak korunk Mozartjai minimum egy Celeb vagyok ments ki innen-ben vagy egy Sztárban sztár-ban haknizniuk kell, esetleg Paudits Bélaként kikelni magukból egy Mónika Showban és akkor mindjárt NAGYSÁGRENDEKKEL többen fogják tudni, kik ők. Igaz, nem arról lesznek ismertek, amikben tehetségesek, de hát ez már tökmindegy, nem? Hiszen az élet célja, hogy többen ismerjenek, többen kattintsanak rád, több legyen a lájk. Főleg mióta ezek még pénzre is válthatóak mert hát míg az átlagemberek többsége egy élet során sem jut el odáig, hogy megtalálja a flow-t, amit igazán szeret csinálni és amiben jól érzi magát, addig egyes embereknek ez sem elég, ők inkább transziként süvítenek egy Ferrarival és gördülnek be a luxusvillájuk garázsába, minthogy MMA harcosként középszerű életet éljenek és urambocsá, 40 fölött kiöregedve talán dolgozni is el kelljen nekik menniük...

2023. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
#33: Ez nem úgy működik, hogy "hm... eddig férfiként nem volt sikerem, akkor próbáljuk meg inkább nőként, hátha". A transznemű emberek komoly diszfóriát és szorongást élnek át a tranzíciójuk előtt, úgyhogy nehogy azt hidd, hogy ez csupán elhatározás kérdése. Felőlem aztán azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, de szólok, hogy ha cisz pasiként belefogsz a nővé válásba, komoly diszfóriád lesz és detranzíció lesz a vége. Ez az egész transmaxxing jelenség pedig egy újabb példa arra, hogy az inceleknek elég elborult elképzeléseik vannak a világról...
2023. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
37: Jogos. Én inkább azon gondolkozom, hogy talán egy nem bináris femboy lehetnék rózsaszín hajjal kisminkelve stb. Közbe fű alatt kondiznék tovább és ha elég izmos vagyok, átállnék a maszkulin kinézetre.
2023. febr. 11. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!