Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket felszedni transz nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket felszedni transz nőként - működhet?

Figyelt kérdés

Az ötlet nálam 10 éve jött, amikor az egyik híres szlovák dnb előadó erre az útra lépett sikeresen.


Mi lenne, ha ahelyett, hogy őrült szteroidos kondizással próbálok megfelelni a nők irreális elvárásainak, inkább magam is nőnek/femboynak öltözök. Egyes emberek amerikában megcsinálták és sikeresen szedtek fel nőket, különösen a fiatalabb korosztályból.


Nyilván nem a Divine féle drag queen kinézetre gondolok, hanem azért egy 60 -65 kilós testre kisminkelt arccal.



#blackpill #transmaxx
2023. febr. 1. 20:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

10

Nem férfi nő átmenet hanem férfi! Ha átmenet lenne az más néven megy

2023. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

5: A tren DHT alapú ugye. 2 év alatt lenne belőlem egy kigyúrt kopasz férfi, aki kopaszon már nem kell a nőknek izommal se, 4 -5 év múlva meg jönnének a káros mellékhatások is, így abba kéne hagyni, viszont a saját hormontermelésem nem állna vissza.


Tehát ez a megoldás hosszú távon kopasz és kövér férfiakat csinál -- és ismerek két ilyet is, igaz mindkettőnek van barátnője, bár azt megszerezték 10 éve izmosan.

2023. febr. 1. 21:12
 13/38 A kérdező kommentje:
11: A lényeg, hogy transz nőnek hívják, nem transz férfinak, ahogy először írtam. A cikk azoknak a férfiaknak a nehézségeiről ír, akik nőnek adják ki magukat és így akarnak heteroszexuális férfit találni. Ez valóban nehéz.
2023. febr. 1. 21:14
 14/38 A kérdező kommentje:
Égyébként az ilyen férfiak helyében pont azt csinálnám, amit az 5 -ös is írt inkább, aztán rámennék homoszexuális férfiakra. Az könnyebb lenne nekik.
2023. febr. 1. 21:15
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
És valóban megcsinálnád? Szerintem nem mernéd
2023. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
#12: Létezik már TRT, hogyha teljesen tönkretennéd a hormonháztartásodat. Nem kéne ilyen apróságokon fennakadnod, ha már úgy is mindenki a tökéleteset keresi. A kopaszság meg max a 90%-nál kizáró ok. A maradék 10-nek kb. a fele lehet ronda, szóval a nők 5%-ából még kifoghatnál egy neked tetszőt.
2023. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
16: Hmm jogos ez is.
2023. febr. 1. 21:34
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy látom, hogy a nőknél a férfinek öltözött nőknek van esélye... Ami valahol érthető, hisz szebb arc (mivel nők, finomabb vonások már már a sokszor említett kisfiús arc), a nők még férfinek is jobban tudnak öltözni, mint egy férfi férfinek (mert őket annyira nem érdekli, stb).

A nőnek öltözött férfiakra meg a pasik "buknak".


De hogy nőnek öltözött férfiakra miért buknának a nők azt nem tudom.. ezen az oldalon is nagyon elterjedt, hogy a nők csak a kigyúrt ferfiallatot veszik észre és semmiképp a feminim férfiakat.

Maximum tinédzser korban amiről az elején beszéltem.

2023. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18. Ja és bocsi a "nőnek, férfinek öltözött" fogalmazasert, de annyira nem vagyok benne ezekben, hogy ügyesen fejezzem ki magam.
2023. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
83%

"Ezen kívül transz férfiként még mindig könnyebb férfit felszedni, mint heteroszexuális férfiként nőt"


Ezt meg te sem gondolhatod komolyan. Látszik, hogy semmi rálátásod nincs az életükre (ahogy nekem sem), de 110%-ra gondolnám, hogy az ő életükben SEMMI nem egyszerűbb, mint egy hetero embernek.


Az, hogy még a kicsit "más" embereknek is könnyebb a párkapcsolat kialakítása, mint neked, az nem róluk árulkodik, hogy nekik mennyivel könnyebb, hanem rólad, hogy neked miért is nehéz, ha nekik is sikerül?


Egyébként, ha most elkezdenel nőiesedni, jobb lenne a kommunikációd, több helyre járnál el ahol esélyes találkozni a nőkkel? Bátrabban hívnál randira nőket, viccesebb lennél, jobb személyiségű?

Mert, ha a válasz igen azt megteheted úgy is, hogy férfias vagy és gyúrsz és jönni is fognak a nők.

Ha a válasz nem, akkor tök mindegy, hogy férfi vagy nő vagy, nem sikerül, mert nem jön magától az ajtón.


Figyu én is évek óta egyedül vagyok (nőként), de nem kezdek el ilyen teóriákat gyártani, hogy milyen agyament dologtól könnyebb.

Csinálom, edzek pár hete keményen, hogy jobb testem legyen. Adok magamra, nyitott mosolygós személyiség vagyok.


Te is inkább ezt a felesleges időt öld a kondiba, sorozatozz, érezd jól magad és jönni fog.

2023. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!