Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak! Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért gondolják sokan,hogy a kövér nők senkinek nem
kellenek?
Figyelt kérdés
Vagy akinek igen,az olyan férfi is.Normális,jóképű férfinek miért ne lehetne túlsúlyos társa? Hihetetlen,hogy egy normál alkatú férfi kövér nővel éljen?
/Nem duci,hanem kifejezetten kövér nőkre gondoltam./
Eltávolodtunk az eredeti kérdéstől:miért gondolják sokan azt,hogyy a kövér nők nem kellenek a férfiaknak? Kizárt az,hogy egy normális férfinak csak a kövér nők tetszenek?
2023. jan. 24. 14:14
32/43 anonim válasza:
30
Na ja, de te azt szeretnéd, hogy még ne is beszéljenek róla, hanem csak szépen csendben szenvedjenek. Ez lenne a 21-es által is felhozott megoldás?
2023. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
33/43 anonim válasza:
Engem qrvára nem érdekel, hogy valaki, aki tőlem független, hangosan vagy csendben szenved. Szenved, az a lényeg. Minél jobban hirdeti, annál szánalmasabb.
2023. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
34/43 anonim válasza:
33/33 anonim
Ez komoly? Tehát még véletlenül sem az okok eredetére és a javításra fókuszálunk, hanem csak arra, hogy 'ez milyen szánalmas'?
2023. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
35/43 anonim válasza:
A javitasara nektek kene fokuszalnotok, nem nekunk, es igen, szanalmas a picsogas.
2023. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
36/43 anonim válasza:
35/35 anonim
Akkor minden marad, ahogy van és pont nem érdekel senkit, hogy szerinted szánalmas, amíg nem tudsz valós alternatívát még felvázolni sem. Így a leszólás is szánalmassá avanzsálódik.
2023. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
37/43 anonim válasza:
36 Edes istenem, a szendvicskedet ne vajazzam meg helyetted, vagy mit varsz random arcoktol a neten?🤣🤣 Ha nem tudod megoldani a sajat problemaidat, legalabb masokat ne farassz vele. (Plane hogy ezerszer le lettek irva mar megoldasok, de hat ugye a jo oreg kifogasok mindig…)
2023. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
38/43 anonim válasza:
37/37 anonim
De azért a válaszokba belekötés a 'nagyon odamondás' megtörténik részedről, az már nem szánalmas, az nem probléma.
2023. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
39/43 anonim válasza:
Most is csak hisztizel, ahelyett, hogy magadba neznel es gondolkodnal, mit bsztal el az elmult evek soran, ami miatt esetleg szar az eleted. Na, azok azok a dolgok, amiket mashogy kell csinalni.
2023. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
40/43 anonim válasza:
Én nem ezt tapasztalom. Kövér vagyok (nem extrém elhízott, de azért van rajtam jó bőven felelseg), soha nem volt gondom a társkeresésselegy percig sem. Voltak normál alkatú és kövérebb párjaim, plusz egy kimondottan kisportolt is. Sokaknak bejönnek a kövér nők - természetesen sokaknak meg nem, de ebből nem kell problémát csinálni.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!