Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett a nők szemében egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a nők szemében egy izmos 30-as férfin egy kis elülső hajvesztés kiábrándító tényező?

Figyelt kérdés
Így helyes a kérdés.

2023. jan. 22. 18:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
52%
Imádom amikor világsztárokat hoznak fel példának. Én és szerintem még sokan akik a problémával küzdenek, nem vagyunk világsztárok, nem vagyunk extrém gazdagok, sikeresek és ismertek. Danny DeVito meg rohadt alacsony mégis holliwoody filmcsillag lett na bumm... attól még a legtöbb alacsony férfi nem lesz sikeres, nem lesz filmsztár. Szóval ezek kiemelt, extrém példák. A való életben ha kopaszodsz, az szívás és lerombolja az önbizalmad, a megjelenésed sokkal rosszabb lesz. És mint írtam, igen, van akinek nem áll rosszul a kopaszság, de a felhozott példák, Statham, Dwayne Johnson vagy akár Vin Diesel mind viszonylag jól néz ki így is, mivel nincs hatalmas "buborékfejük", nagy homlokkal.
2023. jan. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
11%

31: A való életben ezernyi kopaszodó férfit látni az utcán nővel, sőt valószínűleg nem mindegyikünk édesapjának van nagy hajkoronája.

A kopaszodást sokszor a DHT-ra való érzékenység okozza, ami a tesztoszterontermelődéssel kapcsolatos, ami meg mint tudjuk a fő férfihormon. Vagyis aki kopaszodik az inkább férfias, mintsem férfiatlan.

Nekem már gyerekkoromban is dupla homlokom volt az átlaghoz képest, 20 évesen kopaszodni kezdtem, gyakorlatilag fejtetőig nincsen hajam. Van barátnőm. Szerintem egyáltalán nem ez számít. Lehet, hogy nem minden nőnek tetszik, de pont ugyanannyinak tetszik, mint amennyinek nem.

2023. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
32-es: gondolom neked jól áll de legalábbis nem áll rosszul (annyira). Mint írtam én szinte pontosan úgy nézek ki kipaszon, mint a kopasz Szirmai. Döntsd el szerinted ez a külső mennyire vonzó (szerintem semennyire). És azt sem állítottam, hogy kopaszodva/kopaszon nem lehet tetszeni a nőknek, nem lehet barátnője valakinek. De ezerszer nehezebb főleg ha valaki (mint pl. én) soha nem volt különösebben népszerű az ellenkező nemnél..
2023. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

33


Fejformán, arcfelépítésen múlik. Ha ezekben 10/10 akkor kopaszon is lesz egy 8/10. Ha alacsony is akkor már csak 6/10.

A kulcsszó a kompenzáció. Mit mivel tudsz kompenzálni.

2023. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a tesztoszteron szint csökkenése miatt is kezdhet kopaszodni az emberfia 30 felett.


A kompenzálásról annyit, hogy amilyen versenyhelyzet van csak mosolyogtam egyet ezen. Én kiszálltam a játékból mert inkább arra fordítom a szabadidőt ami nem szélmalomharc és boldoggá tesz.

2023. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34-es: ugyanezt írtam. Ha alapból jóképű ÉS jó fejformájú vagy akkor kopaszon is viszonylag jól fogsz kinézni. Na most én egészen jóképűnek tartottam magam, de szar a fejformám így a dolog szívás.
2023. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

36


Persze. Az a tipikus szabályos kockafej a legjobb hátul szép egyenes vonal majd egyből 90%-ban átmegy egy másik egyenes vonalba majd elől merőleges alacsony homlok.

2023. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Elmondom , amióta a celebek meg az influecerek nyomják a haj plasztikat és látod Jajj Brad Pitt nem kopasz és már 50en múlt , közben meg az lenne csak hát neki van erre pénze. Amúgy meg a nőknek ott van ráncosodás, a pasiknak meg haj vesztés alapvetően annyira egyik sem vonzo.
2023. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
A pasiknak is van ráncosodás, amit a nők ugyan úgy néznek.
2023. aug. 29. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!