Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durva hajhullással mit lehet...

Durva hajhullással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Milyen sampont, hajápoló szert használjak?

#haj #hajhullás #Súlyos hajveszteség
2021. dec. 17. 00:37
 1/10 anonim válasza:
17%
tresemme vagy mehet a paróka
2021. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A durva hajhullásnak inkább a kiváltó okát kellene megkeresni, akár orvos segítségével.
2021. dec. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pingin válasza:
Nekem a vitaminok és a hajhullás ellen való samponok segítettek.
2021. dec. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt lehet vele kezdeni, mint bármilyen vészjósló tünettel.

Elkezded rendbe tenni a bélrendszered, átalakítod az étrended, lecsökkented a stressz mennyiségét, pihentetően alszol, figyelsz a szervezeted jelzéseire.

2021. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Van egy betegség (bocsi de a nevét nem tudom pontosan) aminek ez a legfőbb tünete.


Vannak ilyen nők akik ezzel kűzdenek. Ennek a betegségnek semmi más káros tünete sincs csak a hajhullás és ritkulás.


Ezek a nők mind először gyógyszerekkel samponokkal próbálkoznak de sajnos az sem segít. (ha jól tudom öröklődő is lehet)

Minden nő azt teszi hogy vesz egy parókát és levágja a haját. Sajnos ez ellen nincs megoldás.


Ezen felül remélem nem ez a betegség jelentkezett nálad

2021. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

5# Én nem ajánlom senkinek ezt a fajta beletörődést, mert az ember alapjában véve tökéletes lenne, ha nem tennénk meg mindent annak érdekében, hogy kibillentsük magunkat az egyensúlyból.

A genetikai háttér csak hajlamosít, ami azt jelenti, hogy mindenkinek máshol van a gyenge pontja, amire jobban kell figyelnie, de nincs előre determinálva elkerülhetetlen betegség.

2021. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ami most úgy tűnik segített, az a cink, 30mg-ot szedek naponta, mellette szedek napi 10g kollagént (oké, nem minden nap, mert borzasztó íze van, de max 1 napot hagyok ki néha), szedek méhpempőt, C vitamint, E vitamint. Szerintem ezek közül a cink hatott rá leginkább, mert azt szedtem már régebben is a többi vitamin nélkül, és akkor is éreztem, hogy kevésbé hullik a hajam.
2021. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy nekem nagyon durván hullott a hajam, igaz én évek óta küzdök vele, szerintem a stressz okozza nálam főleg. Igaz te hajápolószert kérdeztél, de azok szart se érnek, belülről kell ezt kezelni.
2021. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. dec. 19. 19:48
 10/10 anonim válasza:
szerintem azért 1 orvosi kivizsgálás nem árt! ki tudja van e valami betegség a háttérben! jobb félni mint megijedni!
2022. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!