Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett a nők szemében egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett a nők szemében egy izmos 30-as férfin egy kis elülső hajvesztés kiábrándító tényező?

Figyelt kérdés
Így helyes a kérdés.

2023. jan. 22. 18:22
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
20: Majd megyek, de kéne egy olyan, akk fel tud írni/iratni valahogy finasteridet. Magyarországon tudtommal illegális hajra felírni, viszont prosztatára legális.
2023. jan. 22. 19:29
 22/39 anonim ***** válasza:
53%
AMióta szénné műtött Insta ribik nálatok az etalon.
2023. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

A kopaszodással a za gond, hogy öregít és rossz genetikát "vetít" ki. A legtöbb nő tudat alatt úgy van ezzel (biológia, evolúció, ösztönök), hogy a kopaszodó férfi nem vonzó, mivel rossz a genetikai háttere és nyilván senki nem akarná, hogy az ő gyereke is kopaszodjon. Ez az ösztön működik a háttérben. Persze tudom, hogy nem minden párkapcsolatból lesz gyerek és nem mindnek ez a célja, de biológiailag, az ösztönök szintjén igen.

Szóval a kopaszodás nem vonzó egyáltalán. Ezt saját bőrömön tapasztalom. Kvázi olyan mintha leprás lenne az ember, a legtöbb nőt csak szimplán nem vonzza, de vannak akiket kifejezetten taszít, undorodnak tőle.

És nem, a teljes kopaszság sem áll jól. Ha szerencsés az ember akkor olyan a fejszerkezete, a koponyája, hogy kopaszon is jól fog kinézni, de a legtöbben ezzel nem így vannak. A lényeg ha túl nagy/magas a homlokod, kopaszodva és tök kopaszon is szarul fogsz kinézni és sajnos mindkettő extrém mértékben rontja egy alapból jóképű srác kinézetét.

Én mindig úgy gondoltam ,hogy amúgy nem nézek ki rosszul, arcra átlag feletti vagyok, viszont a hajhullás totálisan tönkrevágta a megjelenésem. Tehát ha most pl. télen sapkát veszek fel még mindig egészen jól nézek ki, viszont amint leveszem, mintha más ember nézne szembe velem a tükörben. Brutális a különbség.

Példának mondhatnám Szirmai Gergelyt is, keressetek rá hogyan nézett ki amíg volt normális(abb)an haja és most. Eszméletlen, hogy mennyire lehúzza valaki külsejét a haj elvesztése. Neki is hatalmas homloka van (ufófej), emiatt nem áll jól a teljes kopaszság.

2023. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan a fejszerkezetem mint Szirmainak de még arcra is LOL sose vettem még észre :D elnyomta az utálatom :D Csont ugyanígy kopaszodok is. Tényleg szörnyű.
2023. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24-es: igen, az. Én is hasonlítok rá eléggé, azért is hozta mfel példának. Csak a durva az, hogy 6 évvel fiatalabb vagyok nála, de a "hajam" már most olyan mint neki...
2023. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Dwayne Johnsont, Vin Dieselt vagy Jason Stathamet :D
2023. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

(Na jó most akkor kibújik a szög a zsákból...)


Vin Diesel egy béna lúzer, aki béna és lúzer filmeket csinál, amik célcsoportja a lúzer és incel férfiak. Ők persze istenítik, mivel a film sikeresen elvonja a figyelmüket a mindennapok valóságáról. Megnézik a Fast5 -ot és ők maguk is sikeres gengsztereknek érezhetik magukat egy órára drága autókkal és jó nőkkel.

2023. jan. 23. 00:06
 28/39 A kérdező kommentje:
Dwayne Johnson a filmekben viszont Csed, de ő meg 190cm feletti magassággal rendelkezik és hajjal jobban nézne ki. Továbbá érdekes, hogy amióta kopasz, sose mosolyog rendesen képernyőn, miközben egy vidám mosolygós ember a való életben.
2023. jan. 23. 00:08
 29/39 A kérdező kommentje:
Stathamről nem tudok nyilatkozni, vitatéma az angol fórumokon is.
2023. jan. 23. 00:08
 30/39 anonim ***** válasza:

"kopasz férfi sokkal vonzóbb, mint egy kopaszodó"



Nekem meg sebhelyes a fejem, de nem kopaszodok 38 evesen 😁



38F incel

2023. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!