Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy valójában az oltások miatt váltam incellé?

Figyelt kérdés

Nem látok más magyarázatot, tekintve, hogy átlagos gyerekkorom volt eleinte, óvodás koromban még sok barátom volt (elvileg, a képek ezt bizonyítják), aztán ahogy bejött az egyre több kötelező oltás, egyre visszahúzódóbbá váltam én is, majd ott tartottam, hogy már alig bírtam barátkozni, 6. osztályos koromban új iskolába kellett mennem és ott már egyáltalán nem szereztem új barátokat, a lányokról meg ne is beszéljünk. Hiába keresek más indokot erre a változásra, egyszerűen nem találok.

Az oltásokkal egyidejűleg enyhe tanulási nehézségeim is lettek, emiatt nem tanultam tovább, csak érettségim van, így persze nincs menő állásom sem, ami megkönnyítené az ismerkedést, tehát sok pénzem sincs, tehát most itt vagyok, ahol vagyok, azaz sehol.

Nem vagyok a konteók hívője, nem hiszem, hogy az oltás autizmust okoz, de elképzelhető, hogy az inceleket szándékosan gyártják, ezzel szabályozzák a népességet, hogy ne szülessen annyi gyerek, vagy inkább ezzel is a sok egyéb módszer mellett? Egy nő ugyebár nem tud annyi gyereket szülni egy év alatt, de egy férfinek, ha megvan a lehetősége a szexre, bármennyi gyereke születhet, tehát logikus, hogy a férfiak lehetőségeit akarják ritkítani, erre jó módszer kitermelni szándékosan egy rakás olyan férfit, akiknek nincs jó dumájuk, amivel szexhez jutnának.

Szerencsések, akik ezt megúszták, mert jobb volt az immunrendszerük az enyémnél.


2023. jan. 14. 18:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk az MMR oltás szerintem pont régi típusú oltás.


Amúgy van még valami, ami a 90-es évek környékén indult el, a tej és napraforgó berakása az élelmiszerekbe, mint töltőanyag.


Meg a külföldről behozott élelmiszerek. A fene se tudja mit eszünk meg a Dél-Amerikai banánnal. Gondolom a rizsnek sem szoktad bevizsgálni a károsanyag tartalmát. De ha mégis, akkor az iskolai menzán nem teszik.


Az oltások hatásait vizsgálják, elemzik statisztikákkal nézik. Szerintem nagyobb az esély arra, hogy hosszútávon az élelmiszerek okoznak negatív hatásokat, csak amikor a lindt csokit eszed általában nem ezen gondolkodsz, míg az oltásnál egy erős stresszhelyzetben vagy, és ezért könnyebben észreveszed utána a “tüneteket”.

2023. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!