Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy benéztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy benéztem és valójában nem is tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Ha tetszik valakinek az ember, azt általában észreveszi. Lehet látni.

Egy olyan eset volt életem során,mikor nem tudtam eldönteni.

Semeddig nem jutottunk, viszont állandóak voltak a szemezések. Nem tudnám megmondani,hogy melyikünk kezdte el. Félre lehet ezt érteni? Van olyan,hogy csak azért néz a másik,mert én is nézem?:D


2019. okt. 21. 20:41
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Utolsó kérdésedre, igen, van olyan.


Nyilván félre lehet, hisz neked sem egyértelmű a szituáció.

2019. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, na de ez vagy másfél éven át ment. Tehát nem ilyen kétszer láttam és néztük egymást dolog.
2019. okt. 21. 20:49
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Nekem is van egy friss kolléganőm logisztikáról, aki állandóan rám néz, meg méreget. Jól néz ki, szép, meg minden, de kb. ennyi. Alig beszélünk, nem mer kitárulkozni, megnyilvánulni stb. Pont ma a liftben próbáltam nyitni, elzárkózott. A másik osztályon sokkal felszabadultabban beszélek foglalt, házas és állapotos csajokkal, s gátlások nélkül felszabadultan röhögünk mindenen. Szóval nekem ez kevés, hogy rám vigyorog, meg bökdös néha, meg bámul, de amúgy sem lövöldözök házi nyúlra. Számomra a munkahely tabu.
2019. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy csaj vagy és hány éves?
2019. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Sok ember nem azért nézi meg a másikat, mert tetszik neki/akar valamit. Egyszerűen ilyenek.
2019. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!