Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy régebben sok lánynak tetszettem, manapság viszont egynek sem?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de a középsulis évek alatt, amolyan “csajok kedvence” típusú srác voltam. Nem egyszer odajöttek lányok hozzám, rámírtak, ismerkedni akartak velem. Pedig 55kg voltam és egyáltalán nem tartottam magam jó pasinak. Manapsag már kicsit izmosabb vagyok (72kg) és szerintem jobban nézek ki, mégis sorra kapom a visszautasitásokat, nem tudom felkelteni egy nőnek sem az érdeklődését. 23f
2019. szept. 18. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ez van.

A sejtésem, hogy azok a nők akik 20 felett szinglik jobban hajtanak a pénzre, amit viszont te nyilván nem tudsz megadni, mert ehhez fiatal vagy.

Azok akik régebben rádhajtottak, már kapcsolatban vannak, vagy őket is elkezdte érdekelni mennyire tehetős a kiszemelt.

2019. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, viszont 15-16 éves lányoknál mégse próbálkozhatok vagy, ha igen sok értelmét nem látom.
2019. szept. 18. 15:46
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Lúzer vagy kar másra fogni.
2019. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt miből állapítottad meg?
2019. szept. 18. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekként teljesen más kell egy kapcsolathoz, mint felnőttként.


Amíg gyerekként elég jól kinézni és jó dumával rendelkezni, addig felnőttként már mutatni is kell valamit az életben.


Nem feltétlen anyagi javakat, de pl sokat elárul az emberről, hogy mit dolgozik. Gyerekként középiskolás vagy és annyi. Nincs mi alapján szűrni.


Kinézetre pedig...gyerekként lehet jól néztél ki a gyerekek között. Felnőttként pedig simán lehetsz átlagon aluli.

2019. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor manapság, ha nem keresek min 5-600ft-ot havonta és nem nezek ki úgy, mint egy celeb, akkor ne is elmondjak nőről. Egyébként már lentebb adtam a szintet, olyanoknál is próbálkozok, akik egyáltalán nem is tetszenek... már 3-4 eve nincs senki
2019. szept. 18. 17:04
 7/17 A kérdező kommentje:
5-600ezer
2019. szept. 18. 17:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak más a kisugárzásod, mint régen volt. Lehet, hogy időközben az egyetemen vagy munkában (nem tudom :D) kiégtél vagy csak befásultál, elvesztetted az önbizalmad vagy a humorérzékedet stb. Ezért idegen nők nem ugyanúgy ítélnek meg első ránézésre, mint anno az idegen csajszik.

De ez csak egy ötlet.

22N

2019. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Időközben változott a "nők" ízlése, már mást tartanak vonzónak, mint akkoriban. Mást mutat a TV, az interneten más a "példa". Te pedig maradtál ugyanolyan, legalábbis ami a személyiségedet illeti.
2019. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
72 kiló? Vedd csak le az iskolatáskát! :) Amúgy nem tudom hogy veled mi történt, csak azt hogy én kb általánosban voltam a "nagymenő" akinek híre van, aztán gimiben is a lányok kedvence voltam de szerintem csak mert főleg lányokból állt az osztály. Gimi uzán viszont semmi, mintha valamit elvágtak volna, és megszűntem létezni. Azzal tudom magyarázni hogy az egyetemi éveimben (most is abban vagyok) nem számítok központi figurának sehol, így pedig senki nem figyel rám. Végül is én választottam ezt anno, de a mai napig elgondolkodom azon néha hogy jó döntést hoztam e -.-"
2019. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!