Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy régebben sok lánynak tetszettem, manapság viszont egynek sem?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de a középsulis évek alatt, amolyan “csajok kedvence” típusú srác voltam. Nem egyszer odajöttek lányok hozzám, rámírtak, ismerkedni akartak velem. Pedig 55kg voltam és egyáltalán nem tartottam magam jó pasinak. Manapsag már kicsit izmosabb vagyok (72kg) és szerintem jobban nézek ki, mégis sorra kapom a visszautasitásokat, nem tudom felkelteni egy nőnek sem az érdeklődését. 23f
2019. szept. 18. 15:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen én is kb ugyanezt tapasztalom. Tudom nem túl sok az a 72kg, de 175cm vagyok, nyilván vékonynak számítok, de magamhoz képest javultam úgy értettem.
2019. okt. 17. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:

Én 192 centi mellé voltam 72 kiló 18-20 évesen, mikor még bejöttem a csajoknak so-so. Most 83 vagyok, és semmi sem akar összejönni. Tavaly 90+ kilósan több sikerem volt. Szerintem az áll a háttérben, hogy teljesen össze vagyok törve lelkileg, és görcsösen szeretnék már egy tartós kapcsolatot, mert az utóbbi 3 évben pár hónap volt a max, és sosem éreztem biztonságban magam, mindig rezgett a léc. Ha létezne valami leszarom tabletta, én esküszöm szedném, és talán jönne a kapcsolat is magától. Most hiába lájkolnak a Tinderen egy nap alatt 50-en, amiből 15 match összejön, senki nem válaszol, vagy pár mondat után eltűnnek, törölnek. Pedig csak sima ismerkedős kérdéseket teszek fel. Nagyon elegem van már. Most az a terv, hogy folytatom a fogyást 72 kilóig, utána edzés lesz. Jövő nyárig átformálom magam, hátha több önbizalmam lesz, és talán addig megtanulom leszarni és lazán kezelni a csajozást.

28F

2019. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az a baj szerintem, hogy manapság már egy átlagos lányra is rengetegen ráírnak, van miből válogatnia, nagyon nehéz kitűnni, ha nem vagy gazdag vagy nagyon helyes.
2019. okt. 18. 09:09
 14/17 anonim ***** válasza:

Se a centi, se a kiló se a fizetés nem ok.


Mindegyikre van millió ellenpélda.

2019. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Akikkel eloben ismerkedek ők általában bevágják, hogy barátként néznek rám, neten meg par beszélgetés után el is tűnnek legtöbbször vagy vissza se írnak.
2019. okt. 18. 20:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Pár beszélgetés alatt nemigen derül ki a fizetésed
2019. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mi lehet a probléma? Unalmas vagyok?
2019. okt. 19. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!