Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy valójában az oltások miatt váltam incellé?

Figyelt kérdés

Nem látok más magyarázatot, tekintve, hogy átlagos gyerekkorom volt eleinte, óvodás koromban még sok barátom volt (elvileg, a képek ezt bizonyítják), aztán ahogy bejött az egyre több kötelező oltás, egyre visszahúzódóbbá váltam én is, majd ott tartottam, hogy már alig bírtam barátkozni, 6. osztályos koromban új iskolába kellett mennem és ott már egyáltalán nem szereztem új barátokat, a lányokról meg ne is beszéljünk. Hiába keresek más indokot erre a változásra, egyszerűen nem találok.

Az oltásokkal egyidejűleg enyhe tanulási nehézségeim is lettek, emiatt nem tanultam tovább, csak érettségim van, így persze nincs menő állásom sem, ami megkönnyítené az ismerkedést, tehát sok pénzem sincs, tehát most itt vagyok, ahol vagyok, azaz sehol.

Nem vagyok a konteók hívője, nem hiszem, hogy az oltás autizmust okoz, de elképzelhető, hogy az inceleket szándékosan gyártják, ezzel szabályozzák a népességet, hogy ne szülessen annyi gyerek, vagy inkább ezzel is a sok egyéb módszer mellett? Egy nő ugyebár nem tud annyi gyereket szülni egy év alatt, de egy férfinek, ha megvan a lehetősége a szexre, bármennyi gyereke születhet, tehát logikus, hogy a férfiak lehetőségeit akarják ritkítani, erre jó módszer kitermelni szándékosan egy rakás olyan férfit, akiknek nincs jó dumájuk, amivel szexhez jutnának.

Szerencsések, akik ezt megúszták, mert jobb volt az immunrendszerük az enyémnél.


2023. jan. 14. 18:10
1 2 3
 1/21 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

2/10, de csak azért, mert 1000+ karakter!


[link]

2023. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez óriási nagy baromság!

Nem tudom, hogy nevessek, vagy sajnaljalak.


Azért nincs nő, mert ilyen hulyesegekkel tomod az agyad.

Azért nincs nő, mert buta vagy - nem az érettségi az oka-hanem, mert így gondolkodsz.

Azért nincs nő, mert egy szinten ragadtal le, mert nem vonzó a külsőd talán, de főleg azért mert rohadt gáz a mentálitásod, viselkedésed.

2023. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pedig más magyarázat nincsen, kettes, kerestem, hidd el.
2023. jan. 14. 18:25
 4/21 anonim ***** válasza:
😮🤦‍♂️
2023. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Enyhén autista lettél az oltásokltól azért gondolsz ennyi hülyeséget.
2023. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most nem az a kérdés, miért nincs nőm, hanem mitől váltam ilyenné, ami ezt ellehetetleníti, mikor más, azonos háttérrel sikeres ember lett.
2023. jan. 14. 18:29
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a hülyeséget egyedül találtad ki vagy segítettek?

Amúgy mindenki ugyanazt az oltást kapta, másnak mégsem okozott ilyen "tüneteket", illetve Mo-on abszolút nem az a cél, hogy csökkentsék a születő gyerekek számát, hanem az ellenkezője, így nincs is okuk semmi hasonlóra.

Tudod néha egyszerűen csak te vagy a hibás, ha valami nem úgy megy, ahogy szeretnéd és nem külső dolgok okozzák, aminek te csak a szerencsétlen elszenvedője vagy. De ha történik is valami, ami nehézséget okoz, lehet tenni ellene és nem beletörődni, hogy te valamiben nem vagy olyan jó, akkor hagyjuk is. Te vagy a felelős a saját életedért.

2023. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Épp ezt mondom, másnak meg tudott vele birkózni a szervezete. Ha az enyém nem tudott, arról nem én tehetek. A COVID oltás is véletlenszerűen okozott tüneteket embereknek!

Az meg hülyeség, hogy itthon nem akarnak csökkenteni, azt nem ők döntik el, mi kerül a gyógyszerekbe, oltásokba.

2023. jan. 14. 18:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az oltásokat nem lehet felelőssé tenni, vagy bűnbakként tekinteni rájuk a saját szerencsétlenségedért.

Mi lenne, ha a saját házad tájékán probálkoznál, ha a te kaliberű nők között keresgélnél?

Ha instamodellekre áhítozol, vagy pénzes-karrier-diplomás nők között turkálsz lehetséges, hogy pont ezért nincs esélyed.

Bár az tök nyilvánvaló, hogy ha egyszer nincs kémia, összhang, érzelem, akkor semmilyen nő nem fog veled lenni.

Az már "csak" ráadás, hogy így gondolkodsz, stílusod, beszélőkéd, a gondolkodásod főleg taszító és ha ezeken nem változtatsz a kutyának nem fogsz kelleni!

2023. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!