Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy valójában az oltások miatt váltam incellé?

Figyelt kérdés

Nem látok más magyarázatot, tekintve, hogy átlagos gyerekkorom volt eleinte, óvodás koromban még sok barátom volt (elvileg, a képek ezt bizonyítják), aztán ahogy bejött az egyre több kötelező oltás, egyre visszahúzódóbbá váltam én is, majd ott tartottam, hogy már alig bírtam barátkozni, 6. osztályos koromban új iskolába kellett mennem és ott már egyáltalán nem szereztem új barátokat, a lányokról meg ne is beszéljünk. Hiába keresek más indokot erre a változásra, egyszerűen nem találok.

Az oltásokkal egyidejűleg enyhe tanulási nehézségeim is lettek, emiatt nem tanultam tovább, csak érettségim van, így persze nincs menő állásom sem, ami megkönnyítené az ismerkedést, tehát sok pénzem sincs, tehát most itt vagyok, ahol vagyok, azaz sehol.

Nem vagyok a konteók hívője, nem hiszem, hogy az oltás autizmust okoz, de elképzelhető, hogy az inceleket szándékosan gyártják, ezzel szabályozzák a népességet, hogy ne szülessen annyi gyerek, vagy inkább ezzel is a sok egyéb módszer mellett? Egy nő ugyebár nem tud annyi gyereket szülni egy év alatt, de egy férfinek, ha megvan a lehetősége a szexre, bármennyi gyereke születhet, tehát logikus, hogy a férfiak lehetőségeit akarják ritkítani, erre jó módszer kitermelni szándékosan egy rakás olyan férfit, akiknek nincs jó dumájuk, amivel szexhez jutnának.

Szerencsések, akik ezt megúszták, mert jobb volt az immunrendszerük az enyémnél.


2023. jan. 14. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Incelek (vagyis akik egyáltalán nem tudtak szexelni) mindig is léteztek, csak régen nem incelnek hívták őket és nem tudtak a neten tobzódni.


Arról hallottál már, hogy a valaha élt összes nő 80%-ának, ellenben csak a valaha élt összes férfi 40%-ának lett gyereke? Tehát régen sem az volt, hogy mindenkinek jutott nő. Bár tény, hogy az utóbbi párszáz év könnyebb volt, de előtte az őskor pedig még a mostaninál is kegyetlenebb ilyen tekintetben.

2023. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az őskorban nem is volt szükség a mesterséges szabályozásra, mert magától jött a tigris és megevett pár embert. Aztán ott volt a katonaság, háborúk, eddig korábban mindig magától elhullott a népesség egy része.

De már egyáltalán nincs semmilyen természetes veszélyforrás. Biztonságban élünk, szabadon lehetne szaporodni a végtelenségig. Kivéve, ha ennek a lehetőségét elveszik X százaléktól.

2023. jan. 14. 18:50
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

Örülök, hogy a lényeget sikerült megragadnod... Megpróbálom újra.

Nem, nem lehetséges, hogy az oltás miatt van. A probléma oka te vagy, te alakítottad így az életedet annak ellenére, hogy állításod szerint jó alapokkal indultál. Mindenkit érnek nehézségek és mindenkinek vannak dolgok, amikben nem olyan jó eleinte, de a különbség az, hogy van aki kitartó és tesz azért, hogy jobb legyen és van aki meg beletörődik, hogy akkor ez lesz és kész. Aztán meg panaszkodik meg másokra fogja, hogy neki miért nem olyan az élete, mint szeretné. Talán tenni kellett volna érte.

2023. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

12. Régen is ez volt (mondjuk a törzsben), hogy a legtöbb nő a kevés legvonzóbb férfihez vonzódott és azokkal lett gyereke. Azok a top férfiak pedig ledomináltak vagy agyonvertek mindenkit, aki emiatt beszólt, mert ők voltak a legerősebbek.


A ranglétra alján lévő férfiaknak (akár külső, akár vagyon alapján) mindig is kuss volt a neve és a legtöbb nő a legvonzóbb vagy leggazdagabb férfiakkal akart dugni. Az utóbbi néhány száz évben ez azért szabályozva volt a vallás miatt, meg mert ez adott egy stabilitást, pl. a szarabb férfiak is találtak értelmet az életüknek, ha egy nő volt mellettük és be lehetett fogni őket dolgozni. Most megint megyünk vissza az őskorba ilyen tekintetben, hogy a nők megint szabadon vonzódhatnak mind a top férfiakhoz.

2023. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az őskorban csak top férfiak voltak, mindenkinek edzettnek kellett lennie, hogy lett volna már különbség közöttük, a jóképűség nyilván nem létező szempont volt, az ősembernek nem volt esztétikai érzéke. A férfiak vadásztak, tehát mindegyik erős volt, kivéve talán pár beteges példányt, de az lehetett talán 1-1 darab 10 törzsenként, akik hamar elhaltak, talán már gyerekkorban.
2023. jan. 14. 19:03
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes oltások ezek, hogy a kortársaid 99,99999%-nál nem okozott gondot, de pont nálad igen. Tudom, tudom, nekik erős a szervezetük. Az arányok alapján viszont akkor nem az övéké erős, hanem a tiéd túl gyenge. Hát, volt idő, hogy az ilyen gyengéket ledobták a Taigetoszról, vagy csak hagyták simán elpusztulni az ellátatlanságtól. Tulajdonképpen szerencsés vagy, neked már csak nőd nincs.🤷🏼‍♀️
2023. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Imádlak 16-os, feldobtad az estémet :D
2023. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%

Volt egy teljesen normális öcsém, 11-12 éves kora körül valami történt vele. Magába forduló lett, az iskolában balhéssá vált, az osztályfőnöke házhoz jött, annyira aggódott miatta. Valami iszonyatos sötétség tört rá, aminek a vége az lett, hogy 20 évesen megölte magát. Lehetetlen volt közel kerülni hozzá. Enni se ült közénk. Én külsőre változtam meg 11 évesen. Ilyenkor kivirulni szoktak a lányok. Én nagyon szép kislány voltam, de 11 évesen csontsovány lettem. Sosem vizsgáltak ki, de erős a gyanúm, hogy gluténérzékenység kezdődött akkor, testi fejlődésben elmaradtam a korosztályomtól.

11 évesen kaptunk MMR oltást. Baba korunkban még nem létezett. A mostani gyerekek 1 éves kor körül kapják először, aztán 11 évesen. Előre rettegek attól az oltástól. A kislányomat baba korában borzasztóan megviselte. Magas láz 8 napig és a ököllel vert minket. 1,5 éves korától 3 éves koráig volt alvászavara utána, óránként ébredt minden este. 3 évesen elmúlt ez az alvászavar, de én személy szerint nagyon félek attól az oltástól. Fülgyulladásos is akkor lett először, amikor a mumpsz komponens aktiválódott az oltásban, a 3.héten. Utána 7 évig folyamatos visszatérő fülgyulladása, antibiotikumkúra állandóan.

Azt olvastam, a kanyaróvírus áteresztővé teszi a bélfalat, így okoz az arra hajlamosaknál gluténérzékenységet, szerintem főleg babakorban autizmust. Most mesélte vki, hogy egy ismerős babája megsüketült az oltás után, pontosabban ő azt gondolja, az oltás miatt. Mivel a mumpsz fülre megy, nem biztos, hogy ez hülyeség.

2023. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

Ja, lehet röhögni, de meg lehet nézni, hány ételallergiás gyerek van most és mennyi volt az 1990-es évek előtt. 1990 körül vezették be az MMR oltást.

Jelenleg az van, hogy nem vihetsz be egy tálca süteményt a gyerek névnapjára a suliba, mert az osztályból átlag 2 gyerek garantáltan meghalna tőle.

Az allergia autoimmun folyamat, az oltások az immunrendszerben indítanak el folyamatokat. Nem vagyok oltásellenes, de az MMR oltással valami nem stimmel, de a többi se biztos, hogy kockázat nélküli.

2023. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem az oltások miatt vagy ronda, dagadt,csóró és iskolázatlan. Minden rajtad múlt. Ne keresd a felelőst mert te tehetsz a helyzetedről.
2023. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!