Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A, Néha napján elmegy egy minőségi prostihoz, ha nincs kéznél egy használható nő sem. Gyerek nincs.

B, Van 2 gyereke az előző kapcsolatából. Ikrek. Minden héten 1 napig nála vannak a gyerekek és az anyjukkal heti 3-szor találkozik.

Mindkettő ugyanannyit keres, de a B fizetése 40%-át elviszi a gyerektartás.



2023. jan. 6. 17:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, vannak olyan nők akik nem akarnak gyereket, azoknak nyilván a párjuk gyereke sem kell.

Volt feleség: azt írta a kérdező, hogy heti 3x találkozik vele!

Nem randizik!

Ha elváltak, és heti 1x nála vannak a saját gyerekei, akkor valamilyen szinten kapcsolatot kell tartani az anyjukkal is.

Még mindig jobb, hogy nem lettek gyűlölködő ellenségek.


Önérzetes amazon: "szóval hadd dönthessek már szabadon"


Dönthetsz szabadon, nyugodj meg..! :-D

Vagy úgy érzed, hogy valaki gátol meg a szabad döntésedben..?


Az ismerettségi körömben két elvált pasi van. Buknak rájuk csajok.

Nyiván a normálisak, nem a gyerekellenes kutyások.

2023. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

Én akarok gyereket de csak sajátot.

Gyerekes férfi így kizárt. Van elég gyerektelen.

2023. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell heti 3x talalkozni a masikkal? Xd Az minden masnap konkretan. Teljesen felesleges. Az en szuleim is joban vannak egymassal a valas ota is. Neha telefonalnak, valami kapcsan es olyankor beszelgetnek is egy picit, hogy kivel mizu, ennyi. Gyerekkoromban meg apa is ott volt a szulinapokon stb nalunk, nem volt ellensegeskedes, utalkozas. Ez tok oke, normalis. Minden masnap az exfeleseggel logni, az nem annyira.
2023. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer vannak nála a gyerekek, de őt még kétszer ott eszi a fene a volt feleségnél. Nem kell hivatalosan randinak nevezni a találkozókat ahhoz hogy ez tarthatatlan legyen.
2023. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
84%

“Nyiván a normálisak, nem a gyerekellenes kutyások.”


Jah, szóval aki nem akar gyereket az csakis nem normális lehet. Aha értem, logika 10/10. :D

Halkan megsúgom, a gyerekvállalás semmiféle relációban nem áll azzal, hogy az adott ember normális-e avagy sem. Ijesztő, hogy ezt elvileg felnőtt emberek külön magyarázni kell.


Én köszönöm normális vagyok, kutyám ugyan nincs, de férjem igen, aki pont ugyanúgy nem akar gyereket, ahogy én sem.


“….két elvált pasi van.”

A kérdés egyébiránt nem simán elvált pasiról szól, hanem elvált apukáról, nem éppen ugyanaz. Az nem zavarna, ha volt már házas, ha nincs gyerek.

Baráti körben elvált férfi nálunk is hamar talált új párt, ellenben akinél gyerek is volt, az már jóval nehezebben. Amikor pedig talált hamar zátonyra futott a dolog, pont a gyerek és az ex rendszeresen jelenléte miatt.

2023. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
18%

45-ös: Bocs, de az én értékrendem szerint egy normális nő előbb-utóbb akar gyereket, mert az a normális.


Ha te ezen kívül esel, az a te bajod!

2023. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
82%

Nekem aztán nem baj, ha a te értékrendeden kívül esek, ilyen emberrel amúgy se lenne semmi dolgom, de remélem azért nem gondolod, hogy a te értékrended a mérvadó és a meghatározó a tekintetben, hogy ki a normális és ki nem.

Az én értékrendem szerint meg normális ember nem titulál másokat nem normálisnak, csak azért, mert azok másképp vélekednek a gyerekvállalásról. Ha te ezenkívül esel, az meg a te bajod.

2023. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
80%

Még szerencse, hogy nem az emberek egyéni kis értékrendje határozza meg, hogy ki a normális és ki nem. Nem igazán értem egyébként mi a nem normális abban, hogy valaki nem akar gyereket, de őszintén érdekelne milyen okai és/vagy érvei lehetnek egy ilyen embernek, amivel úgymond ésszerűen el tudná ezt magyarázni másoknak is. Persze a szokásos: mert ez egy nő dolga, mert társadalmi elvárás, jaj, mert kihalunk bullshiteken kívül.

Amúgy ezek szerint az sem normális, aki akar gyereket, csak nem másét, hanem sajátot. Ezt az opciót ugyanis többen is írták.

2023. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
75%

Kevés vagy te ahhoz 49, hogy betalálj, de legalább a fogad fehérjét kimutattad. Pont a magadfajta, másokat ok nélkül lenéző, rosszindulatú, személyeskedő és gusztustalan stílusú embereknek nem kéne szaporodni, de nyilván ezek szoktak a legjobban.

Szóval neked is csak azért kell a gyerek, hogy öreg korodban legyen majd, aki kivakar a szarból meg feléd néz, hogy ne légy magányos. Hmm, milyen önzetlen ember vagy te. 😀

El kell szomorítsalak, a világon semmire nem garancia, ha gyereked van. Egyáltalán nem jelenti, hogy jó lesz a kapcsolat, hogy nem fog tőled 1000 kilométerre lakni, hogy nem lesz saját családja, ami miatt nem jut idő majd téged babusgatni, hogy nem fogod esetlegesen túlélni stb stb. Mit gondolsz az öregek otthonában pl csak olyanok vannak, akiknek nincs gyerekük? Ugyan már. Az embernek nem csak gyereke lehet, van jobb esetben családja, barátai, rokonai, férje/felesége ésatöbbi. Lehetsz ugyanolyan magányos gyerekkel is és lehetsz nélküle is nem magányos. De gondolom magadtól ezekre nem tudtál rájönni.


Csá.😘

2023. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
84%

50

Az ilyen emberek fejére aztán szarni szoktak a gyerekeik. Teljes joggal.

2023. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!