Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A, Néha napján elmegy egy minőségi prostihoz, ha nincs kéznél egy használható nő sem. Gyerek nincs.

B, Van 2 gyereke az előző kapcsolatából. Ikrek. Minden héten 1 napig nála vannak a gyerekek és az anyjukkal heti 3-szor találkozik.

Mindkettő ugyanannyit keres, de a B fizetése 40%-át elviszi a gyerektartás.



2023. jan. 6. 17:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
67%
Inkább lennék leszbi. Nem kell sem prostizós, sem olyan akinek gyereke van.
2023. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
70%
2 ilyen közül az egyedüllétet választanám. Az első szóba se jöhet a "minőségi" örömlánnyal, a második meg gyakorlatilag még mindig házasságban él. A gyerek nem zavarna, de nem értem, ha heti 3x van igénye az exre, akkor minek neki barátnő?
2023. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem hulladékok, hanem ezt a típust én magamnak "maradék"-nak hívom.

Akik maradtak, ha már az összes jó pasit elvitték.

2023. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagy kérdés, hogy "B" miért találkozik hetente 3x az exével.

Mert ha simán elváltak, akkor dicséretes dolog, hogy törődik a gyerekeivel.


Az én szememben többet ér, mint a.sok #dogmom, akinek a kutyája pótolja az emberi kapcsolatot..

2023. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekekkel csak 1x találkozik, az exszel 3x.
2023. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
#25: Nem. A gyerekkel is 3-szor találkozik, de ebből csak 1-szer jön a gyerek a férfi házába.
2023. jan. 7. 09:33
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő megy a nőhöz és ott tölt x időt legalabb heti kétszer. Kérdés, hogy minek vált el.
2023. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
67%

Az első egy morális nulla, akivel szóba sem állnék, nemhogy párkapcsolat.

A második még lehet normális, viszont gyerekes férfival én nem kezdenék párkapcsolatot, mert nekem ez az életvitel, hogy mindig ott lesz neki a gyerek (és a gyerekkel együtt az exnej) az nálam nem fér bele.

De szerencsére a párválasztás nem olyan dolog, hogy feltétlenül kell valaki. Ha nincs jó választás, akkor inkább maradok egyedül.

2023. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
15%

Nem véletlen, hogy ennyi szingli nő van Magyarországon. Huh de nagyon válogatósak lettetek itt a gyakorin..

Kezdjük azzal, hogy a két feltüntetett tulajdonság még csak egy-egy a sok egyéb tulajdonság közül.

(Melyik autót választod: amelyik piros, vagy amelyik 4 ajtós..?)


Az első néhanapján elmegy prostihoz - és?

Ha anyagilag megengedheti magának, és nem nős, akkor senkinek semmi köze nincs hozzá. Semmivel nem rosszabb, mint egy egyéjszakás kaland.

A másiknak gyerekei vannak.

Tartja velük a kapcsolatot - ez dicséretes.

Elvált - nem tudjuk, miért.

Tartja az exével a kapcsolatot: tehát nem gyűlölködve váltak el, ez is érett, felnőtt gondolkodást tükröz.

2023. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
21%

29-es, ugyan én nem az autók szintjén beszélnék a férfiakról, mert ők emberek és nem tárgyak, de ha neked csak így megy, akkor a példánál maradva:

4 ajtós autó csak egy tulajdonság a sok közül, igen. De ha nekem 2 bernáthegyim van otthon, akiket rendszeresen vinnem kell, akkor lehet egy hiperszuper 4 ajtós kocsi, csúcsteljesítménnyel, nekem nem lesz megfelelő, mert egy nagy 5 ajtós kombi kell.

Embereknél pláne vannak olyan tulajdonságok, amik kizáróak. És bocsi, az egyéjszakázás is nálam ugyanúgy kizáró.

2023. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!