Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik férfit választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik férfit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

A, Néha napján elmegy egy minőségi prostihoz, ha nincs kéznél egy használható nő sem. Gyerek nincs.

B, Van 2 gyereke az előző kapcsolatából. Ikrek. Minden héten 1 napig nála vannak a gyerekek és az anyjukkal heti 3-szor találkozik.

Mindkettő ugyanannyit keres, de a B fizetése 40%-át elviszi a gyerektartás.



2023. jan. 6. 17:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Mégis a pasik sírnak itt vég nélkül, hogy senkinek nem kellenek meg mekkora a férfi többlet és nem találni szabad nőt.. Érdekes.


Amúgy meg mindenki válogat, a férfiak is, a nőknek miért ne lehetne?? Az én értékrendemmel nem összeegyeztethető a krvákhoz járás, ez van. Persze, senkinek semmi köze hozzá, felőlem mindennap prostizhat, ellenben ahhoz sincs senkinek semmi köze, ha valaki nem kíván ilyen emberrel együtt lenni. 🤷🏻‍♀️

A gyerek meg rengeteg férfinál pont ugyanúgy. Azért ez bazira nem egy “elhanyagolható” tényező. A gyerek örökre ott lesz és általa jó eséllyel az ex is. Én pl saját gyereket sem akarok, nemhogy még másét. Volt barátnőm, aki összejött gyerekes férfival, a programok állandóan le lettek mondva vagy tologatva, mert most lázas, most ez van, most az van. Kizárt, egy csomó gyerek nélküli férfi is van, nem fogok leállni a gyerekessel. Ehhez sincs senkinek semmi köze.

Azért ez messze nem a válogatásság tipikus iskola példája, hogy “Jaj zöld a szeme, nem barna, akkor nem kell”…

2023. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
22%

30-as: azért említettem az autókkal való analógiát, mert a kérdező által megadott két tulajdonság pont annyira édeskevés önmagában, mint egy autónak a szine.

Nem vagyok elvált (és kurvázni sem szoktam), de végtelenül felületes és primitív dolog valakire azért, mert elvált, ezeket írni:

"hulladék", "kalap szar", stb.


Ezért írtam hogy megértem, miért van ilyen sok egyedülálló nő, aki a társas kapcsolatait kutyával pótolja.

2023. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
pont ugyanúgy kizáró ok*
2023. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
#32: az, hogy gyereke van nem édeskevés. Tőlem lehet bármennyi jó tulajdonsága, a gyerek miatt nem kell mint partner. Nem tartom hulladéknak, de nem kell gyerekes pasi. És ehhez minden jogom megvan.
2023. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharba lenne édeskevés információ az, hogy az embernek gyereke van? Egy gyerek mindig ott lesz, sok probléma forrása lehet (mint ahogy szokott is lenni), örökre összeköt az exeddel stb. Ez baromira nem édeskevés. Pláne, hogy hosszútávon az én életemre is kihatással lesz, szóval hadd dönthessek már szabadon, hogy összejönnék-e ilyen férfival, főleg hogy én pl soha nem akarok sajátot sem, másét meg aztán végképp nem.
2023. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem kellene. Nem prostizok és nincs gyerekem. Elvárhatom, hogy annak sem legyen, akivel ismerkedek.
2023. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
39%

Még mindig nem egyértelmű, hogy úgy prostizik, hogy már összejöttünk, vagy ez csak az előélete? Az se hogy a B csak a gyerekért megy vagy kavar is az exével.

Ha mindegyiknél csak ennyi a hiba hogy prostizott korábban, meg van egy korábbi kapcsolatból gyerek, akkor nem is értem a kérdést. Szerintem ennél vannak sokkal nehezebben áthidalható problémák egy kapcsolatban.


Érdekes amúgy itt milyen sokan elzárkóznak az elvált gyereket nevelő pasiktól, a gyakorlatban meg azt látom, hogy simán beújítanak egy gyerekeiknél alig idősebb barátnőt.

2023. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

#37


Aki maga nem akar gyereket, mint a fiatalok körében egyre többen, annak nem fog kelleni másé sem.

2023. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
37 olyan elvált férfiak valóban elkelnek, akik nem randiznak minden másnap a volt feleségükkel.
2023. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
0%

Ezért kérdeztem, hogy randizik-e vele, vagy csak megy a gyerekért. Az tényleg nem mindegy.

Én se akarok gyereket, de ha szeretem a párom akkor egy hétvégére elviselem az övét, talán még megkedvelni is képes lennék.

2023. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!