Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondogatja nekem a srac, hogy nekem jot tenne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolatban vagyok vele, olyan mintha egyutt lennenk, de nem vagyunk es mindneki azt csina, amit akar. O nem akar se velem, se senkivel kapcsolatban lenni. O most ki akarja elni magat, meg az exet is megcsalta es azota szegyenli magat... De nekem mindig mondja h nekem egy rendes kapcsolat kene. Es ha o ebben gatol engem akkor inkabb hagyjuk abba ami kettonk kozt van..
2023. jan. 2. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Felajánlja, hogy menj a magad útján, mert rá nem számíthatsz, viszont tudja, hogy nem ez a te utad, te többre vágysz, de tőle soha nem kapod meg.


Hajrá! Előtted az élet.

2023. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Na itt az újabb tartás nélküli hlye tyúk.
2023. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most mit kell erre kérdést kiírni?? Kicsit neki is van lelke, és kicsit látja, hogy te szeretnél normális kapcsolatot.... Gondolom te is erre ácsingózol. Hagy ott, és keress normális párt. Ez csak lehúz. Nem okoskodok, tapasztalat.
2023. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!