Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondogatja ezt mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja ezt mégis napi szinten?

Figyelt kérdés

A párommal közel 2,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Az utóbbi egy évben azonban hiába jeleztem neki, hogy gondok vannak, nem vett róla tudomást, és nagyon meggyengültek az érzéseim felé. Aztán kb. egy hónappal ezelőtt egy veszekedést követően kibuggyant belőlem, hogy elegem van, elhagyom. Kért egy esélyt, és meg is adtam neki. Elkezdett bizonyítani, bár ez már megint lanyhul, szerintem ez csak "propaganda-szerű" változás volt. Jövőre akarta megkérni a kezem, mondtam neki, hogy ahhoz többet kell tennie a kapcsolatunkért, mint amit eddig tett (kb. semmit). Azonban most már napi szinten mondja: "Elveszlek feleségül!"


Zavar, hogy csak a szája jár, a tettek meg elmaradnak, és azt érzem, csak kell valaki, aki vasalja az ingét, főz rá, meg ágyba bújik vele... :(


Nem volt olyan régen az a veszekedés, akkor még sírt is. Akkor miért érzi ennyire biztonságban magát? Nem akarok egy olyan ember felesége lenni, aki mindig csak akkor szeret, mikor ráijesztek, hogy elhagyom...

Miért mondogatja ezt? Mit tegyek?



2012. nov. 23. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Törd szilánkosra az arccsontját egy medvecsapdával, na jó, komolyra fordítva a szót: először mondd meg neki hogy hol lakik a magyarok istene, utána pedig éld fel a vagyonát, mint egy matróna!
2012. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!