Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyamatosan azt mondoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyamatosan azt mondogatja, hogy nem vagyunk összenőve, neki a hobbija a mindene. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éves kapcsolatunkban sajnos elég nagy hullámvölgyek vannak mostanában. Nagyon keveset vagyunk együtt, és azt a kis kevés időt, amit velem tölthetne, inkább a fanatikus horgászszenvedélyének szenteli ( kijártam/kijárok vele, de mostanság nem enged pecázni, mert teher vagyok ott is neki... ). Sokáig támogattam, de most elszakadt a cérna, amikor betegen kirángatott a hétvégén pecázni. Tudom, senki sem kényszerített, de vele akartam lenni, gondoltam, addig is együtt vagyunk. Mérges lettem, mert megint nem szólt hozzám egész nap, mondtam, hogy legyen kicsit rám is tekintettel, erre megkaptam ( nem először ), hogy nem vagyunk összenőve. Folyamatosan egy hülye hárpiának állít be. Nyilván hibáztam, lehet, hogy akaszkodósnak tart, de olyan jó lenne ezeket megbeszélni, annyira fáj. Csak a szakítás maradt?

22/L



2017. szept. 27. 15:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tűnik, a terhére vagy. Keress valakit, aki örülne, ha ráakaszkodnál!
2017. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy debil. Dobd ki es ne bankodj miatta.
2017. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Alapjáraton egyetértek azzal, hogy attól még, hogy az ember párkapcsolatban van, még nem kell állandóan egymás sejhajában lenni, fontos a hobbi, fontosak a barátokkal töltött idő, semmi gond a külön programokkal - viszont legyen meg az egyensúly, ne menjen a kapcsolat rovására. Viszont egy ilyen helyzetben, ha alapból alig van időnk egymásra (persze kinél mi a kevés idő, ez is szubjektív és egyéni igényszinttől függ) és azt is inkább nélkülem tölti, az nekem az sugallná, hogy nem érdeklem az illetőt igazán - nem is maradnék egy ilyen kapcsolatban.
2017. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik a témához az is, hogy ha nem a tavon vagyunk, videókat néz egész álló nap a pecáról. Én tök lelkes vagyok és naprakész próbálok lenni a témában, hogy a kedvében járjak, de folyton megkapom, hogy “ okoskodok “. Csak már kezd elegem lenni, meg az orrom alá dörgöli folyamatosan, hogy csak azért, mert nekem “ nincs életem “, neki még van ( suliba és dolgozni járok, emellett őt ellátom és sosem vagyok fáradt a szexhez, de ő azt se akarja/nem úgy mint én ). Rohadtul rosszul esik, én is hibáztam, becsicskultam, nagyon szomorú vagyok...
2017. szept. 27. 15:51
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
én elhagynám. Semmit se akar veled kapcsoatban.
2017. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Én elhagynám. Nagyon bunkó a párod. Természetesen szükség van külön töltött időre is, amikor a saját hobbijával foglalkozhat az ember, de itt már nem erről van szó. Ráadásul borzalmas az is, hogy akárhányszor közös program van, nem kérdez meg téged, hogy te mit akarsz, nem igyekszik a te kedvedben járni, csak egyértelműen a peca jöhet nála szóba.

Azt sem értékeli, hogy te próbálsz képben lenni a pecázással kapcsolatban...


Én dobnám, de te tudod.


21/L

2017. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Múltkor sajnos elég kellemetlen helyzetbe hozott, valami szösz volt a hajamban, és a kollégája előtt elkezedte, hogy “ mi van, korpás a hajad? “ ... én meg totál kiakadtam, ha az lenne se tehetnék róla, de különösen odafigyelek, hogy ne fázzon meg a fejem, nagyon odafigyelek az ápoltságra. Eléggé kivagyok :(
2017. szept. 27. 16:00
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én, élek halok a horgászatért, de amit írtál, az már nekem is sok lenne. Legelső, minden kép a párom.

Azért, azt nem értem, mi az, hogy nem enged horgászni?

Lehet, azért nem enged pecázni, nem akar úgy járni mint én.

Örültem, hogy elkísér. Közben beszélgetés, összebújás a botok mögött, sátorban:) Bográcsozás, tárcsázás. Eredménye az lett, mára őrültebb pecás, mint én:)

Ahogy látom, a te hajótok, zátony felé tart:((

2017. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Normális ember a kutyájával sokkal jobban bánik, mint ahogy a párocskád veled. Egyértelműen csak saját magát szereti, téged nem, nem értem ezek után minek kínzod még magad tovább egy ilyen barom suttyóval.
2017. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azért, utolsó, mert szeretem, és szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot mindenképpen. De lehet, hogy itt csak a szakítás marad, mert én benne lennék, hogy ennél is több teret adjunk egymásnak, de lehetőséget kellene adnia, hogy megbeszéljük.
2017. szept. 27. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!