Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyamatosan azt mondoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyamatosan azt mondogatja, hogy nem vagyunk összenőve, neki a hobbija a mindene. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éves kapcsolatunkban sajnos elég nagy hullámvölgyek vannak mostanában. Nagyon keveset vagyunk együtt, és azt a kis kevés időt, amit velem tölthetne, inkább a fanatikus horgászszenvedélyének szenteli ( kijártam/kijárok vele, de mostanság nem enged pecázni, mert teher vagyok ott is neki... ). Sokáig támogattam, de most elszakadt a cérna, amikor betegen kirángatott a hétvégén pecázni. Tudom, senki sem kényszerített, de vele akartam lenni, gondoltam, addig is együtt vagyunk. Mérges lettem, mert megint nem szólt hozzám egész nap, mondtam, hogy legyen kicsit rám is tekintettel, erre megkaptam ( nem először ), hogy nem vagyunk összenőve. Folyamatosan egy hülye hárpiának állít be. Nyilván hibáztam, lehet, hogy akaszkodósnak tart, de olyan jó lenne ezeket megbeszélni, annyira fáj. Csak a szakítás maradt?

22/L



2017. szept. 27. 15:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Csak annyira nehéz ezt átélni, hogy annyira se becsül, hogy explicit módon kimondja, hogy vége!

Néha úgy érzem magam pontosan, ahogy írod, utolsó! Lábtörlőnek!

És nem tudom, mikor és hol rontottam el! Pestről hordom neki a horgászcuccokat, órákat töltök el utazással a város másik felére, naphosszat a postán és a bankban vagyok, hogy az ügyeit intézzem... És nem várok el semmit cserébe, mert ezt szerelemből teszem, és azt se várom, hogy észrevegye, csak ne bántson! És már látom, hogy itt rontottam el, hogy mindent megtettem neki! De hát nekem a szerelemben az odaadás alap :(

2017. szept. 27. 18:05
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondaná ki, hogy vége? Neki kényelmes így, az meg, hogy semmire se becsül, már rég kiderült a viselkedéséből, nincs ebben semmi meglepő. Pofázni bárki tud bármit, egyedül a tettek számítanak, azok pedig elég egyértelműek. Sajnálom, és ezt tényleg neház megemészteni (voltam hasonló helyzetben, kb annyi idős is voltam, mint te), de minél később nyitod ki a szemed és fogod fel, hogy tőle semmi másra nme számíthatsz és soha nem leszel neki fontos, annál nehezebb lesz továbblépni anélkül, hogy darabokra törné az önképed és önbizalmad. Abból pedig nem egyszerű felállni. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz és minél tovább húzod, annál jobban vágod magad alatt a fát.

Szerintem ne add fel önmagad, ne veszíts az odaadásból, csak irányítsd majd olyan ember felé, aki ezzel nem él ilyen gusztustalan módon vissza - ehhez pedig az kell, hogy kezdd el magad jobban becsülni, mert igenis megérdemled, hogy szeressenek és jól bánjanak veled, ne add annál lejjebb. Nagy tanulópénz lesz neked ez a kapcsolat, az egészen biztos :/

2017. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok, mert nem érzem hibásnak magam, legalábbis kizárólag nem én vagyok a hibás. Persze hibáztam, de szerintem ezt a világ legrosszabb barátnője se érdemli... Csak nehéz elhagyni, miközben nagyon szeretem, de igazából tudom, hogy nincs miért. Saját magamat kell megmentenem ebből sajnos...
2017. szept. 27. 21:09
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz ember egy igazi lúzer,már bocs de igy ahogy leirtad ebből az jön le?milyen ügyeit kell intézned?minek mész te helyette?Ő persze hogy nem fog kidobni téged,kivan nyalva a segge,mindent elintezel neki,főzöl rá,még a nyomorék hobbiját is elviseled,és a nap végén belogatja a lompost és ezzel ki is merült a feladatok terèn,ez abszolut szánalmas és ezt te tűröd.....minel előbb szakits vele és hagyd ott, ettől jobbat érdemelsz ,mégha csak látatlanul mondom és nem ismerlek akkor is😊
2017. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Leveleit adom fel, banki ügyeit, adózását, hivatalos iratait intézem, és a csak Pesten elérhető horgászcuccokat viszem haza neki, hogy ne kelljen rendelnie. De igazából ezzel nem árult zsákbamacskát, ha jobban belegondolok, mert az anyukája a mai napig levágja neki a kenyér héját meg felkockázza neki a dinnyét, és ha “ hűtőízű “ lett esetleg, nem eszi meg. Szóval ez valószínű neveltetési gond is, persze egy igazi barom vagyok, hogy még jobban elkényeztetem, de ez az első komoly és hosszú kapcsolatom, azt hittem, a szerelem ad hoc dolog meg minden :(
2017. szept. 27. 22:47
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha nagyon sokat vagytok együtt, akkor néha kell, hogy magával is foglalkozzon az ember.

De amit leírtál, nekem nagyon szimpatikus.

Nem értem, hogy miért az ilyen emberhez ragaszkodtok... meg mire, egy normális férfit találtok ezek után, addigra ez ami megvan benned(tek), addigra eltűnik.

Remélem a jövőben találsz magadnak egy olyan férfit, aki megbecsül majd.

2017. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szóval magyarán cseléd vagy,grat és anyuci kedvenc fia hány éves?
2017. szept. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
25 lesz hamarosan
2017. szept. 28. 06:55
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Klassz kis házicseléd vagy. Én is csináltam ezt egyszer egy embernek, pszichoterápia lett a vége. Nagyjából 7 év volt, ami szar volt meg gyógyulással telt. Hát kitartást neked.
2017. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Jaj, a lelki megbetegedést nagyon szeretném elkerülni :( de sajnos egyre jobban felemészt, mert semmi sincs viszonozva :(
2017. szept. 28. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!