Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyamatosan azt mondoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyamatosan azt mondogatja, hogy nem vagyunk összenőve, neki a hobbija a mindene. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éves kapcsolatunkban sajnos elég nagy hullámvölgyek vannak mostanában. Nagyon keveset vagyunk együtt, és azt a kis kevés időt, amit velem tölthetne, inkább a fanatikus horgászszenvedélyének szenteli ( kijártam/kijárok vele, de mostanság nem enged pecázni, mert teher vagyok ott is neki... ). Sokáig támogattam, de most elszakadt a cérna, amikor betegen kirángatott a hétvégén pecázni. Tudom, senki sem kényszerített, de vele akartam lenni, gondoltam, addig is együtt vagyunk. Mérges lettem, mert megint nem szólt hozzám egész nap, mondtam, hogy legyen kicsit rám is tekintettel, erre megkaptam ( nem először ), hogy nem vagyunk összenőve. Folyamatosan egy hülye hárpiának állít be. Nyilván hibáztam, lehet, hogy akaszkodósnak tart, de olyan jó lenne ezeket megbeszélni, annyira fáj. Csak a szakítás maradt?

22/L



2017. szept. 27. 15:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezért szakíts vele, ettől az egésztől tönkre mehetsz, először rossz lesz, de utána megfogsz könnyebbülni és belátod majd, hogy vannak még rendes férfiak, lesz, aki megbecsül téged.

Tessék magad többre tartani, nem ezt a bánásmódot érdemled!

2017. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyd magára, az se jó, ha mindenhova mész vele, mert így "megfolytod" a szereteteddel. Ettől függetlenül viszont le kellene ülnötök ezt megbeszélni, mert 1-2x ez a dolog elmegy, de ha ez napi/heti rendszerességű probléma, akkor ott már bajok vannak. Látatlanból ez így úgy tűnik, hogy rádunt, lapos lett a kapcsolatotok, és inkább pecázni megy. Megoldás lehet egy új, közös hobbi, amit mindketten szeretnénk, pl. geocaching.
2017. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Leveleit adom fel, banki ügyeit, adózását, hivatalos iratait intézem"


Elkényeztetted, már csak azért tart, hogy ezeket intézzed, meg esetleg lefeküdj vele. Kicsit nyisd ki a szemed.

2017. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!