Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján választanak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választanak a nők párt?

Figyelt kérdés
Mi a fontosabb nekik a jó egzisztencia vagy a nagy farok és adonisz test?
2022. dec. 30. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elvárt szerep miatt valasztanak
2022. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mások nem tudom, mi alapján, de én a saját értékeimhez, tulajdonságaimhoz hasonlóval rendelkező férfit választottam. Nem kötelező mindenben passzolnia, de fontos a "vérmérséklet" (amihez hozzátartozik az is, hogyan kezeli a konfliktusokat), a jövőre vonatkozó tervek (gyerek, házasság, stb...) és a kinézet is. Az anyagiak annyiban fontosak, hogy én szeretnék gyereket, és jó lenne, ha ketten együtt meg tudnánk teremteni neki, amire szüksége van egy szép gyermekkorhoz (amihez persze nem csak pénzre van szükség.) Azt hiszem, mondhatjuk, hogy eléggé válogatós vagyok, de szerencsére nem volt soha nehéz számomra párt találni. :D
2022. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10

Azért nem értem a hisztit, mert te is kulso alpján valasztasz, hosz neked sem jo pl tulsulyos nő! Akkor miert baj, miert nem elfogadhato, h a nok is valogatnak?

2022. dec. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pénz.
2023. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gempa
2023. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!