Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korától mondható el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korától mondható el egy nőről, illetve férfiról, hogy ha még nincs senkije, az gáz?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szerint nőnél 30, férfinál 35 éves koránál mondható az, ha még mindig nincs senkije, ott gondok vannak.

Persze kivételek azok, akik teljesen önként döntöttek úgy, hogy nem akarnak se párkapcsolatot, se házasságot.



2022. dec. 27. 23:17
1 2 3
 21/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen nincs.

Miért lenne gáz, ha valaki jól, békében él egyedül?


Nekem pl. sokkal gázabb az, ha valaki megalkuszik egy kapcsolatban, sz-r,boldogtalan kapcsolatban van egy olyan emberrel, aki ne szereti, nem tiszteli.

Sokkal több szánalmas, nyomorúságos embert ismerek párkapcsolatban, mint nyomorúságos egyedülállót.

2022. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

"az illető mi a faszt csinált, mikor mindenki serdült körülötte"



Nyeltem a teglaport az epikezesen, utana meg a katonasagban szoptam.



38F incel

2022. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!