Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egymagában is leélhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymagában is leélhet az ember egy minőséginek mondható életet?

Figyelt kérdés
Én már abszolút feladtam a nő dolgot, semmi motvicáióm nincs ezzel törődni, nem látom értelmet minek küzdjek. Talán be kéne rendezkedjek egyedüli életre, karrierre vagy talán testépítésre.
2022. nov. 1. 02:34
1 2 3
 1/21 fersk válasza:
59%
Kérdezd meg a pápát.
2022. nov. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez csak veled ellentétben már fejben berendezem a nemsoká felépült kecómat. Szóval letudom magam foglalni.
2022. nov. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem járt szex a fejemben. Nem akarok senkivel együtt élni. Egyedül szeretek lenni.
2022. nov. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.Bár eltudnám érni én is ezt! Kár hogy nem vagyok aszexuális...
2022. nov. 1. 04:32
 6/21 A kérdező kommentje:
Bár az egyedüllétet én is szeretem, abszolút nem szeretem az emberek társsaságát, ha háromnál többen vagyunk elkezdem rosszul érezni magam.
2022. nov. 1. 04:32
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan teljesen nem adtam fel, de már kezdek kevésbé rágörcsölni a témára, és inkább a motorozás ami foglalkoztat.
2022. nov. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én aszexuális vagyok és rettenetesen örülök ennek, mert egyedül akarok élni és nincs szexuális vágy, ami kínozna. Bár fogalmam sincs, hogy milyen lehet az, de úgymond fel vagyok világosítva, hogy egészséges hetero embernek szörnyű, ha nincs szex.


Úgyhogy nem tudom, hogy mennyire releváns az én válaszom így, viszont szerintem simán lehet tökéletes életet élni egyedül is. Rengeteg hobbim van, amiknek szeretek élni. Szerintem ez az igazi élet, amikor minden nap azt csinálod, amit szeretsz, ami érdekel és amiben fejlődni akarsz.

2022. nov. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Hans Pötterman ***** válasza:
83%
Attól függ milyen beállítottságú vagy.
2022. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!