Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egymagában is leélhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymagában is leélhet az ember egy minőséginek mondható életet?

Figyelt kérdés
Én már abszolút feladtam a nő dolgot, semmi motvicáióm nincs ezzel törődni, nem látom értelmet minek küzdjek. Talán be kéne rendezkedjek egyedüli életre, karrierre vagy talán testépítésre.
2022. nov. 1. 02:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Miért adtad fel a nő dolgot?
2022. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Én azt nem értem, hogy miért kell arra felfűzni az egész életedet, hogy van-e valakid, vagy nincs. Miért csak ettől függően tudsz létezni és csinálni dolgokat?

Én amíg évekig egyedül voltam, magamra alakítottam az életemet. Aztán ahogy lett valakim, úgy terveztem meg alkítottam a dolgaimat. Majd szingliként megint csak magamra. Most feleségem van, épitjük a közös jövőnket. És most kezdtem el a karrieremet is építeni, meg a testépítést is. Miután megházasodtam. Miért ne lehetne így? Miért zárná ki valamelyik dolog a másikat?

Ha nincs senkid de nem remdezkedsz be egyedüli életre, az mit jelent? Két emberre főzöl? Tandem biciklit veszel? Veszel egy babakocsit csak úgy? Tényleg nem értem ez mit jelent.

2022. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes párkapcsolati szempontból vizsgálni az életet. Erre leginkább a kapcsolatfüggők szoktak rákattanni. Te ne legyél kapcsolatfüggő:)
2022. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Simán, csak minden reggel rángasd meg a mangófát, és karácsonyra vegyél magadnak egy "nénit".
2022. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindig friendzone, alja módon lecserélnek, otthagynak vagy le sem sz'rnak. Szóval meguntam.
2022. nov. 1. 15:32
 16/21 anonim ***** válasza:
igen, 38 F. Bár nem tudom mi lesz 10-20 év múlva, de most még jól bírom.
2022. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Engem szétfrusztrál a dolog.
2022. nov. 1. 18:09
 18/21 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog,, ha pár együtt töltött év után valaki másnak a golyót nyaldossa a tied helyett. Addig örülj amíg ezeket nem kell átélned. Sok a ki-be kapcsolat.
2022. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tök poén hogy a valóságban senki nem gondolja hogy incel vagyok, vagy nem mutatják? Nem tudom de a viselkedésük alapján nemhiszme hogy szűznek gondolnak, néha homoszexuálisnak mert nem csorgatom a nyálam mindenkire.
2022. nov. 1. 23:38
 20/21 A kérdező kommentje:
Én jobban szeretek magamra mint valami elcseszett különcre/kívüllálóra gondolni mintsem vesztesként. Volt akiknek tetszettem, meg talán abból lehetett volna szexuális élet csak nekem ők nem tetszettek.
2022. nov. 1. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!