Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egymagában is leélhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymagában is leélhet az ember egy minőséginek mondható életet?

Figyelt kérdés
Én már abszolút feladtam a nő dolgot, semmi motvicáióm nincs ezzel törődni, nem látom értelmet minek küzdjek. Talán be kéne rendezkedjek egyedüli életre, karrierre vagy talán testépítésre.
2022. nov. 1. 02:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

nyugi. Nyugtasson a tudat, hogy nem vagy egyedül. Vannak így még egy páran. Ha célod van, akkor lekötheted magad. Céljaid mindig legyenek és nem fogsz unatkozni. Ha nőd lenne célokra se lenne időd, plusz az elvárásaival formálna téged olyanná, ami nem te vagy. Hidd el nekem te vagy a nyertes ebben a szituban. Ezt azok is tudják akik mérgező kapcsolatban vannak. Ha nincs senkid kapcsolatra vágysz, ha van melletted valaki, akkor egyedüllétre. LEgalábbis én így láttam és még mindig így látom. Mindennek megvan az előnye, hátránya. Ebben az esetben annyi hátrányod van, hogy nincs kit dugnod, ölelned. Viszont cserébe szabadidőd van amit 1000 dologra fordíthatsz. Aki annyira mondja, hogy legyen valakid, az a személy kapcsolatfüggő és nemérti, hogy tudsz egyedül lenni, mert ő maga nem képes rá. Nézőpont kérdése is. Páran tőlem is megkérdezték miért nincs nőm, de egy sem jött oda felkínálkozni. Nemtudom mit felelnék erre. Elém állna valaki, majd közölné tetszek neki valószínű az lenne, hogy köpni nyelni nem tudnék, majd elgondolkodnék, hogy közel engedjem-e magamhoz. Annyi időt töltöttem egyedül, hogy nemtudnék visszarázódni a kapcsolati létbe. Ez egyre távolabb került tőlem idővel. Újabban már fleshlightot is vettem annyira nem érdekel a kapcsolat szex szintjén sem. Egyrészt lustaság, egyrészt sosem tartottam magam elég jónak, hogy egy tartós kapcsolatban legyek, ebből kifolyólag felesleges időpazarlásnak élném meg, ha a nővel szétmennénk. Szeretek a biztosra menni. Szóval ez nálam nem járható.

-NEM azt mondom, hogy ne keress senkit, én sem adtam fel teljesen. Válogatós lettem és olyan személyt keresek, akivel a személyiségünk harmóniában él együtt. Plusz építenénk egymást, húznánk egymást előre, de nem muszáj alapon, hanem azért, mert a másik is akarja a jobb és szebb életért. Addig maradnak a célok, a magány és a fleshlight.

2022. nov. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!