Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korától mondható el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korától mondható el egy nőről, illetve férfiról, hogy ha még nincs senkije, az gáz?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szerint nőnél 30, férfinál 35 éves koránál mondható az, ha még mindig nincs senkije, ott gondok vannak.

Persze kivételek azok, akik teljesen önként döntöttek úgy, hogy nem akarnak se párkapcsolatot, se házasságot.



2022. dec. 27. 23:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Elsősorban szerintem a szexről lenne szó.


- Azért ha valaki 25 felett is szűz, nem sikerült eljutnia még szexig sem egy nővel vagy férfival sem, ott vannak problémák. Igencsak el kell gondolkodni.


- Párkapcsolat, tartós kapcsolat, barát barátnő ha ez nincs.....az lehet egyszerűen elhatározás kérdése is, vannak akik nem is akarnak tartós kapcsolatot 30-35 éves korukig, vannak akiknek az életkörülményeik miatt nem sikerül.

Csak szexig a csillagokat is le lehet hazudni az égről, a legtökéletesebbnek is be lehet állítani magunkat, el lehet hitetni h szuper állásunk van jól keresünk , és hogy így úgy ő a tökéletes a mindent elsöprő szerelem a számunkra....


Én 32 éves koromig 3 városban is éltem, 6 állásom volt, sokszor voltam szeretői kapcsolatban éveken át olyanokat fogtam ki akik vagy feleségek vagy csak kapcsolatban vannak, vagy olyanokat akiknek gyerekük van, és néha egyedülállókat.

És hozzátenném, hogy egyáltalán nem vagyok valami jóképű fazon.


Egyébként a pártalálást sok tényező segítheti és annak hiánya ronthatja. Ilyen egy munkahely, a barátok, társaság, család, pénzügy, és hát iszonyat mennyiségben a külső.

2022. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Tőlem 25 éves korom felett már nem kérdezgetté, hogy "mi van a fiúkkal?", "Van-e valakid?" stb. Onnantól már kínos lett a téma. N
2022. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nem akarni kapcsolatot oké, nem akarni szexelni gáz?
2022. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz, mert ez lehet döntés.

Ha valaki akar valamit, és nem sikerül neki, az kudarc. Nem gáz.


Ha valaki szeretne családot, akkor nők esetében 25 fölött kezdenék aggódni, ha addig nem sikerült párkapcsolatot kialakítani, férfiak esetében 30.

2022. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#12: Rühellem az ilyen embereket, akik így bekérdeznek. Tok mindegy, hogy család, barátok vagy egy random ember. Semmi közük hozza, azért magánélet a neve.

Ilyenkor visszakérdeznék, hogy és veled meg a képmutató házasságoddal/kapcsolatoddal mi a fasz van?

2022. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 ilyenkor ezt meg is lehet mondani nekik.

De bármi témában kérdezhetnek olyat, ami kellemetlen. Akár munka, akár barátok, kikapcsolódás. Pl "és ti merre voltatok nyaralni?" ártatlan kérdés, de ha valaki nem volt sehol, ez nagyon szarul eshet. Azért kérdezik, mert ez a téma foglalkoztatja őket a saját életükben. Ez izgalmas nekik.


Igen, lehetnének tapintatosabbak. De olyannal se jó beszélni, akivel kerülni kell szinte minden témát. Egyáltalán meg se említeni a sikereket stb. Van túloldala is a lónak.

2022. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne izgalmaskodjanak más életében. Pofázzanak magukról.
2022. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

"Első szex férfiaknál 14-19 év között megtörténik"


Legalábbis azt mondják.

Jó lesz az 18 és 25 közöttnek is. :D

2022. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

"Első szex férfiaknál 14-19 év között megtörténik."


A nőknél inkább.

Férfiak csak szeretnék ha megtörténne annyi idősen.

2022. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
Nőnél aztán pláne nem.
2022. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!