Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az OnlyFans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az OnlyFans nők tudnak írni anélkül hogy rájuk írnék, de az átlagos nők a kezdeményezésem után sem tudnak visszaírni?

Figyelt kérdés
Szerintem sokatok találkozott ezzel a jelenséggel de számomra ez egy kicsit elképesztő hogy normális férfi létemre nem tudok ismerkedni a nőkkel, de ezek az OnlyFans nőcskék meg egyből tudnak írni csak azért hogy regisztráljak nekik.

2022. dec. 25. 15:36
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20-as! Teljes mértékben egyetértek veled. Sok nő mondogatja hogy neki a mamahoteles pasik mennyire taszítóak, remélem ezeknek a nőknek van saját kertes házuk vagy lakásuk egy panelben. A másik meg az ha egy pasi csak minimálisat vár el egy nőtől akkor ő már válogat, amikor egy teltebb nő viszont sportoló pasiról álmodozik az rendben van? Kérdezem én tőletek! Amúgy ebben a mai egyenjogú és feminista világban már hatalmas divat lett aa pasikat szidni és a legkisebb ok miatt és beléjük kötni. Bezzeg ha mi pasik mondjuk el a véleményünket mi már taszító és bunkó incelek vagyunk. Kérdezem én, nőkben nincsenek incelek azaz femcelek? Szerintem az nem létezhet hogy a nők tökéletesek és csak nagyon minimális hibával rendelkeznek mi pasik meg tele legyünk hibával és alig legyen belőlünk hibátlan azaz tökéletes. Elvárások mindenkinek az egekben vannak és sokan a saját szintjük felett keresgélnek állandóan és nem képesek lejjebb adni!
2022. dec. 30. 05:49
 22/22 anonim ***** válasza:

Mintha a pasik nem kötnének bele minden miatt a nőkbe és nem mennének félre, ha az asszony meghízik. Hagyjuk.

Az meg, ha egy férfi az anyjával lakik idősebb korában, az gáz. Én se lakom anyámékkal, 22 éves vagyok, dolgozom és albérletet fizetek, hogy ne kelljen anyámékra vigyem a partnereimet. Közben persze végzem az egyetemet is. Nyaranta külföldön dolgozom, hogy legyen több pénzem eltartani magam. Szerintem a legtöbb pasi, aki az anyjával él azért teszi, mert el van kényelmesedve.

2022. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!