Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az OnlyFans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az OnlyFans nők tudnak írni anélkül hogy rájuk írnék, de az átlagos nők a kezdeményezésem után sem tudnak visszaírni?

Figyelt kérdés
Szerintem sokatok találkozott ezzel a jelenséggel de számomra ez egy kicsit elképesztő hogy normális férfi létemre nem tudok ismerkedni a nőkkel, de ezek az OnlyFans nőcskék meg egyből tudnak írni csak azért hogy regisztráljak nekik.

2022. dec. 25. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés? Ők így dolgoznak, pénzt szeretnének, nyilván tesznek érte...
2022. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem értem hogy ismerkedős oldalon miért ilyenek vannak, esküszöm hogy a mai világban alig lehet már ismerkedni a nőkkel de már a pasikkal is
2022. dec. 25. 15:42
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő nekik pénz kell és tuti a legtöbb párkapcsolatban él de még sincsenek megelégedve azzal nekik több kell. Én meg párkapcsolat reményében ismerkednék de lassan meghal már a remény
2022. dec. 25. 15:43
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Neten ne keress társat, mert csak az önbizalmadat fogja rombolni. Ott sose lesz "szerencséd". A nők nem társkeresésre használják ezeket. Intsa követőt gyűjtenek, egót növelnek, vagy előfizetőt keresnek OF-re. Komoly nő egy sincs.
2022. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igazad van 4-es válaszoló, pedig 40-50 éve annyira egyszerű volt. Nagybátyám mesélte hogy egyszerre 5 nője volt ennyi idősen amennyi most én vagyok. Nekem meg még normális párkapcsolatom sem volt. Mondjuk én egy egyszerű melós ember vagyok aki munkába megy majd aztán haza lehet ez is baj. Melós ember már megy kifele a divatból, a nőknek a modellek, celebek és az utazós pénzes pasik kellenek meg ugye a focisták.
2022. dec. 25. 16:00
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez így lenne, kihalnánk. Ne fordulj be, járj emberek közé, nyiss a világra, ismerkedj(személyesen).
2022. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Az onlyfansos nők pénzt szereznek azzal, ha megkedveled őket.

A normális lányok pedig, ahogy az illem diktálja elvárják, hogy egy férfi kezdeményezzen. Elég elbaszott az a világ, ahol már egy nőnek kell nyaliznia egy férfinak a figyelemért. A kedvencem, mikor a pasik elvárják, hogy a nő kérje meg az ő kezüket xd

2022. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha én kezdeményezek és rájuk írok akkor valamilyen szinten elvárom hogy írjanak valami választ. Gondolom ha rátok írnának ti válaszolnátok neki/nekik valamit. Szerintem ha egy pasi ír a nőnek a nő nem válaszol az bunkóság. Megértem őket hogy sokan írnak rájuk egyszerre de aki egy kicsit is értelmes és hosszú mondatokat fogalmaz meg és teljes mértékben érdeklődik a nő után, nem 1 szavas válasszal nyit vagy a saját péniszével azok megérdemelnének egy esélyt.
2022. dec. 25. 16:19
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne akadj fent ezeken, mert ettől úgy sem változik semmi, csak megkeseredsz. Utána meg azért nem lesz semmi.
2022. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Szia Kérdező!

120/160 vagyok! Nem széparcu!

Várom a privit!


Ja, h neked elvarasaid is vannak? De a nőnek ne legyenek!?

2022. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!