Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az OnlyFans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az OnlyFans nők tudnak írni anélkül hogy rájuk írnék, de az átlagos nők a kezdeményezésem után sem tudnak visszaírni?

Figyelt kérdés
Szerintem sokatok találkozott ezzel a jelenséggel de számomra ez egy kicsit elképesztő hogy normális férfi létemre nem tudok ismerkedni a nőkkel, de ezek az OnlyFans nőcskék meg egyből tudnak írni csak azért hogy regisztráljak nekik.

2022. dec. 25. 15:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

10. Ebben igazad van. Láttam már nem egy ilyen teljesen igénytelen csávót, aki jó hangosan hangoztatta, hogy neki nem kell csak csinos fiatal lány. De mi nők ugyebár ne válogassunk, mert az bunkóság.


Kérdező, gondolj bele, inkább ne írjon vissza az illető nő, minthogy amúgyis nemleges választ kapj. Vedd úgy, hogy a lány mellőzött, ennyi. Én se írok vissza minden "szia cica van gazdádra". Alapból anyám úgy tanított, hogy ne álljak szóba idegenekkel, főleg akkor nem, ha kényszernek érzem.

2022. dec. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Ez a bunkóság meg a lenézés a kérdés is meg a válaszok is. Ezek nem szimpla válogatós nők de még mellette bunkók is és teli vannak elvárásokkal. Akkor 100 kg feletti pajzsmirigy betegségben szenvedő nők irány a konditerem vagy a park és kezdésnek 10 kör futás. Ezt azért írom mert a pasi csináltassa meg a szemét, a fogait és a ferde orrát de a nőknél a 100 kg feletti súly rendben van és mi pasik ha ezt szóva tesszük mocskos férgek vagyunk!

2022. dec. 26. 11:43
 13/22 anonim ***** válasza:

12. Egy pajzsmirigyes 97 kg-s barátnőm nemrég fogyott le 54 kg-ra. Szóval...ennyi.

Az, ha egy nő 100 kg ugyan olyan gáz, igénytelen (ha nem komoly betegségtől van), mintha egy férfi lenne ugyan olyan. Ha dagadt vagy ne akarj csinos társat, ne legyen elvárás. Én nem vagyok kövér, sem előítéletes, de nekem a túlsúlyos emberek igénytelenek. Én rendesen étkezem, tornázom, ügyelek a megjelenésemre, mindig tiszta vagyok, nem fogok összejönni egy olyan emberrel, akit ki se lehet húzni az ágyból/székből, mert folyik el magától és zabálja a műkaját.

2022. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ne érts félre nem rosszból mondom,de aki ilyen állapotban fizet egy onlyfansért azt nem tartom valami sokra. Nézd oké nehéz a csajozás,részben igazad van,de akkor már azt a pénzt tudod költeni nem egy haszontalan soft krvára amik ott vannak,hanem vmi másra
2022. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Figyelj előző! Én OF-re soha nem fogok előfizetni, attól még hogy Snapchaten és máshol az ilyen nők találnak csak meg és ők ugye tudnak írni még anélkül is hogy rájuk írnál, egy nem of nő meg ha ráírsz akkor sem ír vissza, én nekik nem fogom a regisztrációval a pinájukat eltartani. Menjenek gyárba melózni vagy konyhára, jah az büdös, akkor tanuljanak és irány az iroda, jah az meg megerőltető, de a nemiszervemet mutogatni a kiéhezett pasiknak na az nem megerőltető és mindig az új prédákat keresni. Elkorcsosult nagyon a világ hogy a nők csak a pénzeszsákot látják bennünk és tudják hogy a nemiszervükkel bármit megtehetnek, hát nálam nem. Nálam nem elég csak a nemiszervük oda több is kellene. Egy normális kapcsolat nem csak a hímvesszőről és a hüvelyről szól hanem a normális kommunikációról és kapcsolattartásról és az egymás mellett történő kiállásról. Ezek ilyen szánalmas lusta nők akik ezzel akarják a kenyerüket keresni mert a fent említett munkák nen tetszenek nekik. Bár sok fiatal is már focista, modell és styleist akar lenni mert ez a menő és ezt nyomja a mainstream média. A gyári és a konyhai melós már annyira nem divat a fiataloknák, ha az idősebb korosztály nyugdíjas lesz nem tudom mi lesz itt bár ha egyáltalán lesz nyugdíj.
2022. dec. 29. 04:00
 16/22 anonim ***** válasza:
Előszöris nem minden nőről beszélünk. Ez egy réteg. Ami a többi nőt illeti. Az emberiséget a pénz feltalálása és a búza termesztés emelte ki félig az állatok közül. Azért félig mert állati komponens még mindig van mindannyiunkba,csak van egy felettes énünk. Közhely de igaz. Minden nőnek a biológiai driveja,hogy biztonságot keres. A mai világba a pénz jóval nagyobb biztonság mint az izmos test. De minden ember,így minden nő is más,más szempontokkal,így valakinek biztos vagyok benne hogy csak 20%ba fontos a pénz nem 100ba,meg vannak pánszexuálisok is. És hogy ez miért alakult így az full logikus, minden nő életképes utódot akar(mégha nem is akar tudatosan gyereket)és hogy a gyereket felneveljék a csávónak kell erőforrást biztosítani(legalábbis az első 3 évbe). Ami meg az onlyfanses cuccot illeti,mindenki gazdag akar lenni,bár ezek a nők a legócskább,leghasználhatatlanabb krvák,de aki előfizet rájuk azt pl örökös incelségre ítélném. Ezek a "nők" nem élnének meg ha nem lenne "férfi" aki előfizet rájuk.
2022. dec. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amit meg a 10es ír az meg a mi férfi szempontunkból tűnhet inkorrektnek. Én nem akarok gyereket(ennek 1000 oka)de a mi biológiai driveunk is úgy működik, hogy erős,szép életképes utódot akarunk. És persze rátesz a divat. Mert ha mondjuk a középkorba élnénk neki lenne vagy 1000 "messenger üzenete". De szép dolog nem szép mi őt meg a hozzá hasonló nőket meg ugyanilyen szempontból offoljuk. Egyszerűen a vonzalom javarészt genetika. Ez van
2022. dec. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16-os! Teljes mértékben igazad van. Az a baj velünk emberekkel hohy túlnyomó részben általánosítunk ami nem jó de manapság annyi hülye, idióta van hogy nehéz nem általánosítani. Az meg hogy mindenki a pénzre megy logikus hiszen pénzből élünk de az a nem midegy hogy valaki a pénzt még a saját embertársánál is többre értékelje, az a szomorú. Legtöbb nő sajnos ilyen mondhatni önző mert csak azért van a pasi mellett hogy biztonságban érezhesse magát és az anyagi biztonság a testinél is nagyonn ahogyan írtad. Vajna Timi sem a teste és a külseje miatt szerette Andy Vajnát hanem az anyagi helyzete miatt de ha ezt komindjuk akkor a sok megsértődött nő jön is durcáskodni meg ezt meghazudtolni hogy nem így van. Lehet nem így vam szerintük de Vajna Timi Andy Vajnával volt együtt aki mellesleg nem csak gazdag de mé 20-25 évvel idősebb is volt nála, miért nem egy egyszerű vele egykorú gyári vagy konyhai melóssal volt együtt Timi jah mert ők csórók a szemében és nem tudtak volna olyan anyagi biztonságot nyújtani. Ez már sajnos nem csak Vajna Timi és Andy bácsira vonatkozik hanem a mai világban már mindenki csak egyre többet és többet akar nem hiába van az hogy 2 ember párkapcsolatban él és valamelyikük pénzesebbet talál akkor már ö hozzá mennek hiszen a pénz beszél a kutya meg csak ugat, ami a 2. helyen van a pénz után mert az a 1. hely az a külső. Ha nem pénzesebbet találnak akkor szebb külsejűt de az eredmény ugyanaz mint a több pénz esetében. Ha ezt leírom akkor nem megsértődni kellene meg lepontozni az embert hanem tanulni az általam leírt és megfogalmazott dolgokból.
2022. dec. 29. 05:53
 19/22 anonim ***** válasza:
Rossz dolog hogy az anyagi biztonságra való igény nagyobb mint a testiség? Sztem nem. Amit leírtam azok a biológiai drive szempontjai,de nem mindenki működik így,nem fekete-fehér dolog ez. Nem lennének pl melegek ha így mindenkire rálehetne ezt húzni. Viszont általában véve az emberek így működnek. De ilyen alapon azon is lehet moralizálni, hogy mi férfiak miért offoljuk a 10est,az is ugyanúgy az ösztönök alapján működik. Kb 10 férfiből 7nek pontosan ugyanaz a nőtípus vonzó külsőre. Maradék közt van aki meleg,van akinek meg pont ez jön be. De akkoris itt biológiai driveokon moralizálunk naphosszat
2022. dec. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

10: Ebben csak az a "bökkenő", hogy ha férfiként azt mondom, hogy nem vagyok elhízott, minden fogam megvan, egyetemet végeztem, "normális" vagyok és csak annyit várok el nőben amit én magam is hozok, az már "túlzó"?!

Milyen jogon vágyom nem elhízott nőre ha én sem vagyok elhízott. Micsoda elvárások! Ja, nem.

2022. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!