Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány barátom elfogadta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátom elfogadta, hogy közösen karácsonyozzunk akkor lehet, hogy többet érez?

Figyelt kérdés
Nem igazán adta jelét eddig konkrétan, de mivel neki a szülei nem élnek és barátja meg testvére sincsen, így felajánlottam neki, hogy jöjjön erre a pár napra hozzánk. Anyával karácsonyozom, mi ketten vagyunk és mivel jó barátok vagyunk így eljött és itt alszik ebben a pár napban. Elég jól telt az előző este mert filmeztünk és összebújva aludtunk.
2022. dec. 25. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egyértelmű. Nagyon kedves volt tőled, hogy felajánlottad neki, biztosan nagyraértékelte.
2022. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Jó barátok vagytok, megbizik benned és jól esett neki, hogy gondoltál rá.


Ha nincsenek jelei annak, hogy többet szeretne nyilvánvalóan barátként tekint rád.

Egy este kevés, hogy ki merjem jelenteni, hogy nem csak barátként kezel.

2022. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne láss bele többet és főleg ne ilyenkor élj vissza a helyzettel. Simán lehet, sőt valószínű, hogy barátnak tart, ne rontsd el neki a karácsonyt és ne tedd tönkre a barátságotokat. Ha később ad jeleket, próbálkozhatsz, de számíts a visszautasításra is.
2022. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, magamból kiindulva egy ilyen meghívást elfogadnék én is baráttól, ha egyedül vagyok, de tuti nem aludnék összebújva valakivel, akit csak barátnak tekintek. Esetleg ha lecseng a karácsony, kérdezd meg tőle, hogy ez most a részéről mi volt.
2022. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na volt szex v valami vegul?
2022. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!