Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha állandóan elutasítanak a nők, és már nem akarok odamenni mert állandóan pofára esek?

Figyelt kérdés

Minap is megtörtént, odamentem és a két csaj között az egyik totál be volt állva. Odamentem megkérdezni hogy segíthetek - e? A válasz az volt hogy nem. Annyit mondtam neki hogy jól berúgott. Erre a józanabbik megszólal nekem, hogy; ,,És neked mi a fasz közöd van hozzá" ? Ezzel a beszolásával ott hagytam a francba őket. Nem hinném hogy bármi rosszat mondtam volna. Ronda sem vagyok, még sem kellek a kutyának se 25 évesen. Nem tudom hol lehet ismerkedni, de többet nem fogom elégetni magam az már fix!


25F


2022. dec. 25. 04:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. dec. 25. 08:07
 12/26 anonim ***** válasza:
8%

Itta nővel nem ismerkedünk, max megdugjuk. Ittasan sem ismerkedünk, mert sz@r belépő lehet egy amúgy jónak igérkező kapcsolatnál.

Ezt a kettőt nem szabad megszegni, és jönni fog a "csoda". Viszont, ha nem veszel lottóz, biztos nem fogsz nyerni.

2022. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem - A KARÁCSONYI IDŐSZAK KIVÉTELÉVEL(!) - nyugodtan elmehetsz egyházi közösségekbe.


Sajnos érzékeltem, hogy az "isten mindent megbocsát, és mindig" attitűd egyesekkel van. Főleg ilyenkor. Képmutatás!


Valamelyik történelmi jelentőségű egyházhoz csak tartoztak valamikor a felmenőid. Fiatal vagy még, BÁRMI(!) lehet az életeddel.


Akár HIVATÁSVÁLTÁS(!) is. Elmehetsz lelkigondozónak, mentálhigiénés tanácsadónak, papnak, lelkésznek, stb.

2022. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb! Másképp nincs esélyed.
2022. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsó te fogyatékos vagy?
2022. dec. 25. 08:54
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez az "odamenős" ismerkedés szinte mindenkit taszít ezért nem működik. A legtöbben kapásból lerázzák az ilyen embereket akkor is ha amúgy semmi bajuk nem is vele. Olyanokkal próbálkozz akikkel egy társaságba tartozol amúgy is és nincs ennyire erőltetett kényszer arra, hogy valahogy a semmiből megjelenj és próbálkozz.
2022. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Támogatom a 16-os hozzászólást!


Sajnos még 23.-án - talán valamikor a délutáni órákban lehetett, mert kicsit kiesett az időérzékelésem tegnap óta - szóval FÉNYMÁSOLÓ SZOLGÁLTATÁST(!) igénybe véve próbáltak velem ismerkedni.


Mondanom sem kell, hogy rájöttem az "ismerkedési" TRÜKKRE(!) és inkább hátat fordítottam az illetőnek -vissza se néztem. Akármennyire udvarias volt, BIZTOSAN(!) csak unalmas kalandozást akart volna a manus...


Tehát érdemes helyén kezelni a dolgokat.


13-as válaszoló voltam.

2022. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Tök idegen lanyokhoz minek mész? Persze, hogy beszol, semmi közöd hozzá mit csinál. 🤦‍♀️
2022. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
#17 Honnan tudod, hogy csak "unalmas kalandozást" akart volna, ha szóba sem álltál vele? Na, az ilyenek miatt nem lehet normálisan ismerkedni.
2022. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Középkorúként nem akarok túl fiatal partnert. (Nem gondolom, hogy a jóval fiatalabbak a "tenyerükön hordoznának".)


Esetleg a velem egykorúak. Fiatalabbaktól nem akarom elvenni az esélyt családalapításra például. Legyen előzékeny az ember.


De ez szerintem ne legyen téma, hogy ki mit várna el a másiktól! Ez egyáltalán nem kellene, hogy vitafórum legyen.


üdv:

17-es válaszoló

2022. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!