Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik szerint a félmilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szerint a félmilliós vagy több fizetés és saját autó a minimum egy pasitól ti mit tesztek bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A látványotokon kívül.
2022. dec. 22. 14:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%

Több a fizetésem félmilliónál.

Lakasom is van.

Autót nem veszek, es nálam előnyt élvez, aki nem tart fenn ilyen pénznyelőt.

2022. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

Sokkal többet keresek félmilliónál, autóm nincs, mert nincs rá szükségem, de bármikor vehetnék, ha úgy van. Lakásom nincs, de egyedül bérlek és tartok fent egy tágas és nagyon szép bérleményt, pár év múlva remélem, meg tudom venni az első lakásomat.


Jól nézek ki, sportolok, csinosan öltözködöm, okos vagyok és jó a humorom, nagyon jó munkám van, van megtakarításom, ja, és ki vagyok rendesen terápiázva. Ezeket viszem a kapcsolatba a "látványomon" kívül.

2022. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

19

Hasonló a helyzet nálam is. Én voltam a 8-as válaszoló.

Ha visszakapnám azt a pénzt, amit pasikra költöttem, nem fájna a fejem. Nem mintha most fájna, de kevésbé. :) A mai férfiak -tisztelet a kivételeknek továbbra is- életképtelenek. Ezért is van az szerintem, hogy a 25-35 közötti nők inkább összejönnek egy idősebbel, mert talán annak van valami fogalma az életről. Ez a harminc körüli korosztály nagyon gyászos! Inkább maradok egyedül, max beszerzek még egy vibrátort. :D

2022. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
92%

Csak azt várom el, amit én is beleteszek. 40 feletti nő vagyok.


Ha ápolt, rendezett, sportos alkatú vagyok, akkor a társam is legyen az. Nem kell a fogatlan, pohos hasú, heti 1x mosdó- bocsi...


Van lakásom, neki is legyen, hajléktalant nem szeretnék befogadni, eltartani még úgyse.


Van egy kis autóm, neki is legyen (nem Aufit és BMW-t várok el, de egy kis Suzukija legyen már).


Van 3 diplomám, doktori címem, 3 nyelv felsőfokon-legalább egy diplomát kaparjon össze 40-50 éves korára...

2022. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nagyon sok nő is simán beleadja a kapcsolatba. Plusz ha "szerencséje" van, kap a nyakába egy mamlasz kölköt is, aki egy fogpiszkálót nem tesz arrébb.
2022. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakinek elég a látvány, a szép kerek idomok, nos az ne kérjen számon semmit. Kezdje az önvizsgálatot magával.
2022. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Mit? Ott a luxi, azt kész. Egy jó luxi még többet is ér ennél, ezt a csajok is tudják, már persze az okosabbja.
2022. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre, érdekes válaszok születettek. Igaz, férfi vagyok, de azért válaszolok. 31 éves vagyok és albérletben élek. 1-2 éven belül hitelre vennék egy kis lakást vidéken. Autóm nincs, mert Budapesten nincs rá szükségem. Majd ha tényleg lesz értelme, veszek. Legutóbb nagyon megjártam, amikor nővel terveztem. Kihasznált és lehúzott. Ennek ellenére már rá sem haragszom. Én voltam a vak. A legnagyobb hibás. Nincs értelme hergelni a nők vagy bárki ellen egy anonim oldalon. Nem a nőkből áll az élet. Előbb magaddal légy tisztában. A saját magad által támasztott elvárásoknak felelj meg. Utána jöhet a többi. Örülnék egy boldog párkapcsolatnak egy hozzám illő nővel, de ha ez nem valósul meg, akkor inkább egyedül maradok. A munkám mellett bőven vannak egyéb területek, ahol kiteljesedhetek.
2022. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező ma a Tescoban egy normál minőségü fél!!! kilós szeletelt csomagolt,kenyér 1040 forint volt. 630Ft/liter a 95ös 700Ft/liter a dízel. Akkor nagy dolog az 500.000?
2022. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyereket is szeretnél tőlük a méhét és az idegrendszerét mire felneveli;)
2022. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!