Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik szerint a félmilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szerint a félmilliós vagy több fizetés és saját autó a minimum egy pasitól ti mit tesztek bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A látványotokon kívül.
2022. dec. 22. 14:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanezt. Csak nekem lakásom is van, ami az enyém, a belemet kidolgoztam érte.

28N

2022. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt??

Én legalábbis semmi olyat nem várok el, amit én nem tudok felmutatni.

2022. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%
A latvany boven eleg szerintem. De ha szerinted nem, akkor valassz ronda not.
2022. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Ez nálunk is alap. Olyat várunk el ami nekünk is megvan.
2022. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, mire fel a provokálás?

Csalódtál? Oké, de ne egy kalap alá vedd az összes nőt, köszi.


És ja, nem várok el többet mint amit én tudok adni, ez így logikus és fair.

2022. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
20%

Az első kettő válasza mutatja, hogy a gondolkodása miben merül ki. Anyagiakban, tehát maximum azt teszik bele.


"Kár", hogy egy kapcsolat nem erről szól, de ennél nem látnak tovább. Majd 40 évesen lehet bőgni, hogy miért nem akarja őket senki, vagy a felszínes, élettelen szr kapcsolatukban miért érzik zombinak magukat.

2022. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

6

De hülye vagy. :D

A kérdés az anyagiakról szólt, így értelemszerűen a válasz is. Legközelebb próbálj meg gondolkodni.

2022. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan! Vagy én mozgok túl jó körökben vagy ti férfiak nagyon szarban, de az én környezetemben a nők sokkal önállóbbak.

A baráti/ismeretségi körömben mindenkinek (nőknek) saját autója van. Lehet 15-20 éves, de a sajátja. Saját lakása van vagy egyedül, max egy barátnővel is képes fizetni az albérletet. Bejelentett munkahelyük van, némelyikük a saját kis vállalkozását csinálja.

Nálam ugyanez a helyzet. Van egy 18 éves kis autóm meg van egy 3 évesnek a fele (volt férjemmel közös) Jelenleg itthon lakom, de csak azért, mert jövőre kezdem az építkezést a SAJÁT telkemre és abba nyomtatom a pénzt, amit albérletre költenék. Elhiheted, a bankszámlámon sem fújja az ördögszekereket a szél.

Tisztelet a kivételeknek, de sokszor azt veszem észre, hogy a férfiak azok, akik egyre kevesebbet raknak bele a kapcsolatba anyagi szempontból. A volt férjem én tartottam el, mert annyira egy életképtelen volt. A következő pasim meg mindenáron elakarta adatni velem a telkem, hogy abból segítsek neki beindítani a vállalkozását.

Még egyszer hangsúlyozom, ez a saját tapasztalatom a saját környezetemben.

2022. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Kb bőven ugyanezt :D

Ja, és lakásom is van.

2022. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

8

Az incel téveszmék egyike, hogy a nők max 200 ezret keresnek és egyedül éhenhalnának.

2022. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!