Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik szerint a félmilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szerint a félmilliós vagy több fizetés és saját autó a minimum egy pasitól ti mit tesztek bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A látványotokon kívül.
2022. dec. 22. 14:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%

10

Ja igen, elfelejtettem! :D

2022. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanezt. Már a tegnapi kérdésednél is leírtam, hadd ne kelljen mégegyszer.
2022. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanezt + 3 lakást Budapesten
2022. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
15%

"Az incel téveszmék egyike, hogy a nők max 200 ezret keresnek és egyedül éhenhalnának."


Nem minden nő ilyen, de az mondjuk igaz, hogy az esetek nagyobbik felében nő húz le pasit, nem fordítva. Persze jobb az, ha nincs lehúzás se!

2022. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Bocs,a latvany konpenzal meg a koszos rendetlen szokasom miatt is.

😂😂

2022. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

"Kár", hogy egy kapcsolat nem erről szól, de ennél nem látnak tovább. Majd 40 évesen lehet bőgni, hogy miért nem akarja őket senki, vagy a felszínes, élettelen szr kapcsolatukban miért érzik zombinak magukat."


Mert szerinted egy átlagomon aluli mellett majd nem fogom magam zombinak érezni?

2022. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
Tekintce, h egy ferfinek a kulson kivul semmi más nem szamit, igy azt! A latványomat
2022. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%

" igaz, hogy az esetek nagyobbik felében nő húz le pasit,"


Csak hiszed. Az első pár randn lehet, de egy együttélésben már igen sok a lehúzos pasi, aki kihasználja anyagilag is a párját.

2022. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van lakásom, hitellel, de van. Jól keresek, van egy 10 éves kocsim. Tehát nem vagyok gazdag, de bőven tudok magamról gondoskodni.

Ha elkezdeném leírni, mennyit költöttem férfiakra korábban, el se hinnétek. Már nem jönnék össze olyannal, aki kevesebbet keres.

Pár példa:

Vegyek fel neki hitelt, mert ő nem kapna annyit, amennyit szeretne, becsszó, majd törleszti(ebbe nem mentem bele)

Másik tudván hogy jól keresek mindig úgy intézte, hogy én fizessek éttermekben, programokon. Folyton meghívatta magát mindenre. Volt, hogy mikor megkérdeztem mit szeretne Karácsonyra, mondott egy majd 200 ezer forintos dolgot.

Meg is kapta, én kaptam egy 3000 forintos parfümöt. Férfiak helyében én mélyen csendben lennék...

2022. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
2022. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!