Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elegem van már mindenből, már az öngyilkosság kerülget. Nem vagyok egy ronda férfi szerintem, de már azt látom hogy a nálamnál csúnyább férfiaknak is van nőjük. Elegem van mindenből. Minden lány lekoptat és hülyít. Elegem van mindenből. Társkereső oldalon is próbáltam, illetve személyesen is. De semmi. Elegem van és teljesen elvagyik keseredve. Barátaim sincsenek.


25F és Győrben élek



2022. dec. 21. 02:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg csak te gondolod úgy, hogy nem vagy ronda. Egyéb lehetséges okok: alacsony vagy, introvertált vagy, kedves és romantikus vagy, szüleiddel laksz.
2022. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok egy ronda férfi szerintem, de már azt látom hogy a nálamnál csúnyább férfiaknak is van nőjük."


Van egy rossz hírem: az vagy. Legalábbis a mai mércéhez képest. Gondolom jó szöveged sincs és nem is vagy túl pénzes, hogy esetleg az anyagiakkal (magamutogatás) tudj kompenzálni.


Elsőként a külsődön kezdj el változtatni. Nézz tükörbe és objektíven mérd fel magad. Ha kövér vagy kezdj el fogyózni, edzeni, vágass magadnak egy normális MODERN frizurát, kezdj el az alkatodhoz illően (és mai divatnak megfelelően) öltözködni, illetve azt sem árt eldönteni, hogy egyáltalán milyen korosztálynak akarsz tetszeni. Mert nem mindegy, hogy a 18 éveseknek vagy a saját korosztályodnak, esetleg valamivel idősebbeknek. Mindegyik másra vágyik, más az általános igénye. Egy közel 30 éves már inkább megy az anyagi biztonságra és az olya nférfiakra akik mellett meg lehet állapodni és családot alapítani, míg a 18 évesek a tipikus "szépfiúkat" részesítik előnyben.

Ha pozitív irányba tudsz változtatni a külsődön az a hangultodra is hatással lesz és könnyeben fogsz tudni, elsőként ismerősöket, haverokat majd barátokat szerezni.

Járj el társaságba, keress olyan hobbikat, amelyeket más emberekkel közösen KELL végezned, tehát mindenképpen társaság szükséges hozzájuk.

A társkeresőket (főleg tinder és társai) meg felejtsd el, ott csak az extrém jóképű férfiaknak van esélye és amúgy sem arról szól a dolog, hogy valójában társat keresnének az ott lévő nők, hanem inkább csak szexpartnert. De ebből is olyat, aki külsőre a top 5%-ba van, illetve sokan csak ego növelésre használják az egészet, hogy elmondhassák ma is kaptak 500 like-ot.

2022. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Én 172cm magas vagyok és 75kg, de még én is vékony vagyok!

50kg-al mit akarsz?

Ne akarj 155cm-nél magasabb csajokra ráhajtani, én ezt tanácsolom!

2022. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet anyáddal élsz,és ez vörös posztó minden nő szemében.
2022. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Az első és legfontosabb, ha tényleg az öngyilkosság kerülget, kérj segítséget pszihologustól vagy lelki tanácsadótól ilyen esetben ingyen van, mindenre van megoldás!

A második ,írnak itt neked jobbnál jobb lehetőséget erre te "persze a valóságban nem így meg". Kérdem én, semmi féle rosszindulatból, milyen értelme van akkor a kérdésednek, ha még el sem gondolkozol azon amit itt írtak neked? Jöttél panaszkodni? Nyugodtan lehet, nem tiltja meg senki, de abból lesz neked jobb életed, barátnőd? Az életed alakulásáért egyedül csak TE vagy a felelős, senki más. Nem jártál sikerrel eddig azt jelenti valamit nem jól csináltál, valamin kell változtatni, hozzáállás, személyiség, világnézet, viselkedés. Tedd rendbe magad, gondolkozz el, nézz magadba,szedd össze magad akrá segítséggel, TEGYÉL az életedért, hogy elérd a célod, vagy panaszkodj siránkozz tovább és maradj egy lúzer!

2022. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jelzem én is 21 évesen vesztettem el a szűzességem, mert egy visszahuzodó szerény, önbizalom hiányos valaki voltam, de változtattam. Elkezdtem terembe járni, összeszedtem magam, nem azt mondom, hogy a megye kaszanovája lettem,de azóta volt/van 4 barátnőm és jó pár alkalmim. Ne görcsölj rá, azt megérzik a csajok, légy laza állj, úgy hogy ismerkedsz, ha lesz valami belőle szuper, ha nem jön a következő! 15. voltam.
2022. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!