Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elegem van már mindenből, már az öngyilkosság kerülget. Nem vagyok egy ronda férfi szerintem, de már azt látom hogy a nálamnál csúnyább férfiaknak is van nőjük. Elegem van mindenből. Minden lány lekoptat és hülyít. Elegem van mindenből. Társkereső oldalon is próbáltam, illetve személyesen is. De semmi. Elegem van és teljesen elvagyik keseredve. Barátaim sincsenek.


25F és Győrben élek



2022. dec. 21. 02:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azzal nem lesz sikered, ha siránkozol és sajnálod magad. Sőt, akinek tetszenél, azt is elijeszted ezzel. A külső nem elég. Fejleszd magad, a kommunikációdat, önbizalmadat stb, szerezz hobbikat, és ezek segítségével először keress barátokat. Utána sokkal könnyebben fog menni a többi is.
2022. dec. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Mivel még barátaid sincsenek valószínűleg probléma van a szociális készségeiddel, azon dolgozni kell. Nem ártana egy pszichológus, és beszélgetni tét nélkül, rokonokkal, hátha van konkrét ok, amiben tudnak segíteni megejteni.
2022. dec. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Pont egy ilyen kérdést terveztem feltenni a napokban, ami a hozzád hasonlókat célozza: miért van az, hogy nagyon sok férfi egy barátnőtől várja a sorsa jobbra fordulását? Csak néhány tipikus példa:


1. Nincs sok pénzem, nem vagyok gazdag, de egy nő boldoggá tenne.

2. Csúnya vagyok, ezért boldogtalan, de egy nő boldoggá tenne (az esetek nagy részében közel sem olyan csúnya az illető, és/vagy más probléma is van vele).

3. Rohadtul unalmas az életem, ezért kéne egy barátnő, hogy feldobja az életem.

4. Nincs önbizalmam, de egy nő meghozná az önbizalmam.

5. Képzetlen vagyok, nincs jó munkám/szakmám, emiatt kevésnek érzem magam, de egy lány minden gondomat megoldaná.

6. Boldogtalan vagyok egyedül, ezért kell barátnő, hogy boldog legyek.

7. Kövér vagyok, nem tudok lefogyni, de csinos barátnő, az kell.

8. Depressziós vagyok, de majd egy barátnő mindent megold.

És még lehetne sorolni a végtelenségig. És rossz hírem is van, tévhit, hogy a barátnő meg fogja oldani a gondokat. Előbb-utóbb vissza fogsz süppedni a problémáidba, még ha az elején úgy is tűnne, hogy nem.


Nos mi a közös a felsorolt pontokban? Az, hogy a dolognak fordítva kéne működnie: először kéne bepótolni a hiányosságokat és megoldani a testi, lelki, anyagi problémákat, először meg kéne tanulni saját magadtól is boldognak lenni, nem kívülről várni a segítséget. Sajnos a férfiak iszonyúan nagy százaléka gondolkodik így. Azt kell mondjam, a nők ebben sokkal különbek, mint mi férfiak. Tanulság: először pótold be a hiányosságaidat, járj utána, mi nincs rendben az életeddel, utána jöhet a barátnő! Aki nyilván egy erős, férfias jellemre fog vágyni, nem egy szorongó, frusztrált valakire, aki tőle várja a megváltást.

Tapasztalatból beszélek, ha megtanulsz így gondolkodni, megtanulod használni a tudatod az ösztöneid felett (hisz ebben különbözünk az állatoktól), sokkal előrébb leszel. Az utóbbival arra akartam kilyukadni, hogy ne fuss ösztönlényként a nők után, látsszon rajtad a külvilág számára, hogy egy tudatos, komoly ember vagy, aki tudatosan tervezi az életét. Meg fogod látni, emiatt mások is keresni fogják a társaságod, mert példát mutatsz a környezeted számára.

Egy szó mint száz, elsőként változtasd meg a gondolkodásmódod, hozd rendbe az életed, utána jöhet a barátnő. Más alternatíva nemigen van.

2022. dec. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sírás nem egy férfias állapot. Amúgy simán lehet hogy ha pocakos vagy attól azt hiszed nem vagy rosszabb mint akit nővel látsz. Csak azt nem látod hogy az adott srác nem pocakos azért van nője mondjuk. De lehet személyiségi oka is hogy ő neki sikerült neked meg nem.
2022. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Add lejjebb a kulsovel szemben tamasztott elvarasaodat!


Szívesen

2022. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 170 cm és 50 kg vagyok....
2022. dec. 21. 06:55
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Legyél vonzó társaság. Ha valaki kétségbeesett, életunt, túl rámenős vagy önsajnáltatósan nyavalygós, az nem az. Teljesen normális, hogy társra vágysz, de önmagadban is kell legyen értelme, céljaid, örömöd, és barátaid. Ha utóbbiak nem lettek suliból, munkahelyről, hobbi kapcsán sem 25 év alatt, akkor tényleg gyanús, hogy a szociális képességeiddel van gond. És akkor azt érdemes fejleszteni. Próbálj barátkozni. Mármint nem másoknak megfelelni valami álcát felvéve, hanem egyenrangúan kommunikálni olyanokkal, akik szimpatikusnak tűnnek, kíváncsinak lenni másokra, érdeklődni elvárások nélkül, aztán hagyni lazán alakulni a dolgokat. És ez arra is szuper, hogy az ember kevesebbet foglalkozzon magával.
2022. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már az áétatást ez mind szép és jó csak a valóság meg nem ezt mutassa
2022. dec. 21. 06:58
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
A valóság azt mutassa, hogy így nem működik, ahogy csinálod.
2022. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

#3 mert mindenki azt hiszi, hogy ha lesz valamije, ami most nincs, majd attól boldog lesz. Pl. azt hisszük, hogy minden gazdag ember boldog, mert sok pénzük van. Holott ez nem így van, de egy szegényebb ember csak kiröhög, ha ezt mondod neki.


Akinek nincs sikere a nőknél, az meg azt hiszi, hogy majd akkor lesz boldog, ha lesz nője. A jelenben kéne élni és annak örülni, ami van, illetve dolgozni magunkon, hogy több legyen. Magától se a pénz, se a nő nem fog az ölükbe hullani.

2022. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!