Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, jóképű, jó testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jóképű, jó testű férfiak! összejönnétek egy 156 centi magas, 93 kilós nővel, akinek nem olyan szép az arca sem. de aranyszívű, házias és kedves?

Figyelt kérdés
adnátok esélyt egy ilyen nőnek, amikor vékony és szép barátnőtök is lehetne bármikor?

2022. dec. 20. 15:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak a magas, jóképű sármos, sportos férfiak tetszenek. Szoktam azért kapni én is ajánlatot, csak olyanoktól, akik nem jönnek be.
2022. dec. 20. 18:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Az előbb férfiként tettél fel ilyen kérdést, szórakozol?
2022. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak arról jutott eszembe!
2022. dec. 20. 19:28
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés korábbi mint a másolata. Szerintem a kövér srác aki másolta ezt. Kettősmérce alapon.
2022. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!