Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezek megvannak 30 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek megvannak 30 éves kor előtt valakinek akkor már jók az esélyei a nőknél?

Figyelt kérdés

saját lakás budapesten.


egy autó ami kb 6-8 millió forint.


nettó 590e fizetés


természetesen az autó és lakás is hitelmentes.


2022. dec. 20. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
nem, egy normális nő nem ezt veszi figyelembe, aki meg erre hajt, annak meg kevés a pénzed
2022. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nálam ez így kuka. Aki azzal akar villogni, hogy milyen anyagi és tárgyi dolgokkal rendelkezik, és azt hiszi hogy a nők - mármint a normális nők - erre fognak repülni, azzal személyiségileg és/vagy külsőleg is valami baj van. Engem speciel ezek egyike sem érdekel. Nem a lakásával, az autójával vagy a pénzével fogok randizni, tehát ezek teljesen hidegen hagynak. Mint ahogy az ezekkel menőzni igyekvő pasik is.
2022. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Ez harmatgyenge konstrukció.


25/N

2022. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván pozitívum a jó anyagi helyzet, olyannal nem is ismerkednék, aki nem áll jól (mivel én is jól keresek).


Viszont egy kapcsolathoz ez önmagában nekem kevés, a belső tulajdonságok és a külső is számítanak - de hangsúlyozom, nekem. Van sok nő, akinek elég, ha pénzes vagy.

2022. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze, csak nettó 590 ezres fizuból egyik se lesz 29 éves korodra
2022. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

#5

Biztos kifelejtette megemlíteni, hogy a kocsit és a lakást apuciéktól kapta.

2022. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt a majdnem felső-középosztálybeli életszínvonalat arra használod, hogy adj magadra, normálisan szabott ruháid, karbantartott külsőd, sportos megjelenésed legyen, biztosan.
2022. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában kevés, de nyilván jobb esélyed van, mintha minimálbéres, albérletben él pasi lennél.
2022. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 29 évesen:

-saját lakás vidéki nagy egyetemvárosban, ami kb. 30 milliót ér és még 8 millió hitel van rajta

-kb. havi 500 nettó, ami itt baromi ritkának számít

-autóm nincs


Amit a 7-es válaszoló írt, igényes öltözködés, sportos alkat is pipa. És így is szenvedek a csajozással, ismerkedéssel. Jó dugni néha találok valakit évente egyszer-kétszer, de párkapcsolatot, társat nem tudok már vagy 5 éve.

2022. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
6. Nekem is segítettek a lakással a szüleim, de ez nem azt jelenti, hogy 18 évesen kaptam tőlük egy saját lakást, hanem hogy 28 évesen oda tudták adni egy lakás árának 40%-át, amibe én is beleöltem az összes addigi megtakarításomat (kb. 6 millió forintot) és még azóta is költöttem rá 1-2 milliót, meg ugye a maradékra vettem fel és fizetem a lakáshitelt is. Nem csak az a két véglet van, hogy valakinek a feneke alá tesznek egy lakást, vagy egyáltalán nem kap semmi szülői segítséget. Több más ismerősöm is van, akit a szülei/családja segített egy lakás árának 30-60%-ával, de a maradékot magának kellett megoldania. Nyilván könnyebb így az élet, mint semmi segítséggel, de azért az se általános, hogy egy huszonévesnek magának is van saját erőből félretéve 5-10 milliója is akár.
2022. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!