Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól teszem, hogy elővigyázatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy elővigyázatosan minden férfit elutasítok akinek nincs jogsija, nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
A mai világban ez szinte biztos jele annak, hogy minden nap alkoholt kell fogyasztania valamilyen mértékben. Legalább enyhe vagy közepes fokon alkoholista. Persze közben a környezetvédelemre hivatkozik.

2022. dec. 19. 08:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is jogos elvárás az, hogy egy férfinak ne az legyen az első mikor munka után belép az ajtón, hogy szisszen a sör mert nem képes meglenni enélkül. Ha bármi baj történik nem képes arra, hogy beüljön egy kocsiba és elvigye a párját vagy a gyerekét egy ügyeletre. A férfiak nagy része igenis állandó ivásra szorul sajnos, amikor egy nő erre igényes akkor láthatóan megy a durci.
2022. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Na ötöske legalább őszinte! 😁
2022. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben nem kamu a kérdés, és komolyan gondolod:


Igen, jól teszed.


Mármint nem értek egyet az indokkal, és semmi köze a jogsinak egy ember értékéhez, de legalább a jogsi nélküli pasik biztosan megúsznak.


24/N/jogsi nélküli (félek a vezetéstől)

2022. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Jòl csinálod, dobj gumicsontot a népnek! 😂🤡 Had szórakozzon a gyk közönsége.
2022. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Én egyáltalán nem iszom, de inkább költeném piára az összes pénzem, mint rád. F :D
2022. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
49%
Egész évben összeadva nem iszom meg egy üveg alkoholt. De nem vezetek, mert ijesztő, pedig van jogsim, de még így is. Hogyan lehet ezredmásodpercek alatt reagálni...?
2022. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Azt csinálsz amit akarsz, veled úgysem veszít semmit "minden olyan férfi akinek nincs jogsija".


Egyébként tényleg szíved joga elutasítani bárkit bármiért, de idióta elméleteket ne gyárts már hozzá, hogy valakinek miért nincs meg valamije.

2022. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kifogj egy alkoholista bunkót, aki még mattrészegen is volán mögé ül.
2022. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
94%

Nekem azért nincs jogsim, mert szegény családból jövök.

Ismerkedéseim során volt, aki a száját húzta, volt aki pedig elfogadta, hogy lesz amikor lesz. Egyetem mellett nem fogom elkezdeni, pénzem sincs rá. 25 évesen majd lesz, ez van. Cserébe egy jól fizető szakmát tudhatok majd magamnak.

23F

2022. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A barátomnak sincs, mert hagyta lejárni. Sportember, bringázik, nem iszik alkoholt. Nekem van jogsim és autóm is.
2022. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!