Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól teszem, hogy elővigyázatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy elővigyázatosan minden férfit elutasítok akinek nincs jogsija, nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
A mai világban ez szinte biztos jele annak, hogy minden nap alkoholt kell fogyasztania valamilyen mértékben. Legalább enyhe vagy közepes fokon alkoholista. Persze közben a környezetvédelemre hivatkozik.

2022. dec. 19. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Ezt jól csinálod.
Nem jól csinálod.
55 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Korán kezdődik a napi provokáció. :*
2022. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt a kerdest egy nogyulolo incel irta ki.
2022. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Én is elutasítottam őket, de eszembe sem jutott az alkohol.

Számomra férfiatlan volt a jogsi és az autó hiànya.

2022. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Ettől függetlenül szerintem is provokáció a kérdés, csak leírtam a véleményemet.

Ilyen valószerűtlen érvelést nem gyártanak nők.


#3 voltam

2022. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nekem pl ezért nincs, de vagy ez,vagy közveszélyes lennék.

Inkàbb ez.

2022. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Ismerek olyat, aki nagy sportember! Mindenhová a versenybicajával megy. Nem iszik!


Én nő vagyok, én is bicajozok, 60 km-ert is tekertem már le

Van pénzem jogsira, de sajnálok rá 400.000-ret,nem is beszélve a benzinárakról. Soha nem lesz már jogsim.

2022. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

"A mai világban ez szinte biztos jele annak, hogy minden nap alkoholt kell fogyasztania valamilyen mértékben."

Ennyi ésszel szabadlábon...

2022. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jól teszed! Több jut nekem a jóból, ezúton is köszi! 🥰
2022. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Nőként nekem sincs jogsim. Nagyon súlyos okai vannak, meg is értem, hogy ezek tudatában nem akarna senki kezdeni egy ilyen emberi fertővel:


-a főváros szívében van a (z egyébként saját) lakásom

-utálok vezetni


Szívesen!

2022. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Ezt is egy alkesz incel irhatta. A nőknek ez sokkal kevésbé fontos, mint a ferfiak hiszik. Főleg ha a nőnek van jogsija. Meg a jogsi hiányát nem kötik össze az itallal.
2022. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!