Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésnél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél ez nem nagy kérés, ugye?

Figyelt kérdés

Szeretem látni kivel is beszélek. Ezért szoktam kérni: facebook adatlapot (instagramot is). Ha nincs képe amit láthatok akkor egész alakosat meg egy közelit. Ezeket azért mert sok kamu emberrel futottam már össze, elővigyázatos vagyok.

Ezen kívül lefuttatom a kapott képeket a google képkeresővel, hátha valahonnan lopta.



2016. júl. 13. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így szoktam bár képet csak akkor kérek ha szimpatikus maga az ember.


23/F

2016. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ránézésre is észre lehet venni, hogyha valaki "lopott" képet küld. Instagramot túlzásnak tartom, mert egy Facebook adatlapról azért csak el tudja dönteni valaki, hogy kamu vagy sem. Elég megnézned, hogy mióta regisztrált, milyenek az ismerősei, milyen képek voltak feltöltve rendesen. Szerintem nem vagy a világ közepe, hogy valaki évek óta egy hamis Facebook profilt futtasson több száz hamis ismerőssel, csak azért, mert egyszer biztos beléd botlik az interneten :D
2016. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:

Sztem a skype se nagy kérés, ha már váltottatok néhány levelet.


26/F

2016. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy kérés. Én a CIA-t is rá szoktam állítani, most egész olcsón csinálnak teljes testüregmotozást.
2016. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mivel ronda vagyok ez instant halál :(
2016. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
#6 Ott a pont. Leírtad a lényeget.
2016. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem van létjogosultsága, de nem mindegy, hogy mikor. én nem szeretek a legelején képet küldeni tök ismeretlenül, amíg az se biztos hogy tudunk egymással mit kezdeni. ha már zajlik és jól működik a kommunikáció, akkor lehet értelme - főleg, ha találkozás is kilátásba kerül. viszont aki azzal indit, hogy küldjek képet, mikor még nem is beszéltünk, azzal általában eddig is tart a beszélgetés...
2016. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#8 egy kép elég sok mindent elmondhat a másikról, a stilusáról. Ha meg már személyes találkozás is kilátásba kerül, akkor minek a kép? Úgyis látod majd személyesen. :)
2016. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!