Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Téged miért utasítanak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged miért utasítanak el a nők incel sorstárs?

Figyelt kérdés
Ha persze tudod az okát!
2022. dec. 18. 09:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már, persze, velük könnyű beszélgetni. Mivel ott tudjátok, hogy ez csak egy gyors szex, és ennyi, utána nem látjátok egymást.
2022. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

Bébirépa miatt! 12 centi odalent!


üdv egy dickcel.

2022. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
#12 me too de papíron tudott ez már nagy cirkuszt bszatni.
2022. dec. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12


Az nem használhatatlan kicsi. Amelyik nő a méretre izgul annak mindegy hogy 12,14,16 vagy 18 cm. Mert az összeset érdektelen kicsinek tartja ami 20 alatt van.

2022. dec. 21. 07:34
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Engem azért utasítanak el vagy csak észre sem vesznek mert átlag alatti a külsőm (170 cm 75 kg). Meg ugye én a normalitást képviselem és nem hagyom egykönnyen hogy a mai média átmossa az agyamat. Én a Bibliának hiszek amikor Isten azt mondta Évának te vagy a bűnös, te vetted le a tiltott gyümölcsöt és vetted rá Ádámot hogy ő is egyen belőle így a nőknek alárendeltnek kell lenni a pasiknál. Manapság ez már fordítva van. Feminizmus a nőknek több a joguk lassan mint a pasiknak, egyenjogúság van és szavazatijog ez meg a legtöbb nőnek durván kinyitotta a csipáját és a legtöbb nő már többnek érzi magát a pasinál miközben emlékezzünk Isten a bűnbeesés után mit mondott. Ha az emberpárt nézzük ott is a férfi lett előbb megteremtve és Ádám bordájából lett Éva. Nőknek többet kellene szenvedniük mint a férfiaknak de ez nem így van. Látjátok? Így megyünk ellen a normalitásnak és Istennek. Manapság a Biblia egy unalmas kitaláció és amit a mainstream média nyom az a valóságos és a divat ugye? Hát nagyon nem! Engem ezért utálnak a nők és utasítanak vissza de utóbbiig sokáig el sem kell jutnom. Itt visszapofáznak az igazság miatt és állandóan lepontoznak.
2022. dec. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Prostituáltakról meg annyit mert itt többen is írtak róluk, a prostiknál az a lényeg hogy bevirítsd a lóvét és utána ő velük teljes mértékben ki lehet jönni minden téren ameddig az idő amit a pénzedért cserébe nyújt neked le nem jár. Utána ameddig nem fizetsz mégegyszer addig vadidegenek lesztek egymásnak. Erről szól a prostik élete, fizetésért cserébe nyújtanak nektek szolgáltatást és van egy bizonyos időkeret és ez függ a lóvé mennyiségi értékétől. Akik nem értik az előző mondatom végét leegyszerűsítem, minél többet fizetsz annál hosszabb időt kapsz ameddig kényeztet.
2022. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%

15

Mert lenézed őket? Mert alsobbrendunek tatzod őket? Igen, ezért utálnak a nők!


P.S. rengeteg nőnek ok az ilyen kapcsolat, de akkor kerrssél min havi 2-3M ft.ot, hogy eltartsd olyan szinvonalon, hogy ez a viselkedes neki megérje.

Szivesen

2022. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel ha én lenézem őket és utálnak akkor Istent mennyire utálhatják? Isten megmondta hogy a bűnbeesés után a nőnek a férfi alárendeltjének kell lennie mert nő volt az első bűnbeesett az emberpárból. Akkor ennyi erővel minden nő ateista lehetne aki Istent utálja/nem hisz benne vagy a Bibliát megkérdőjelezi.
2022. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Vannak femcel nők is akik ugyanolyanok mint az incél férfiak, ők lenéznek minket stb. Femcel az incel női megfelelője!
2022. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%

18

Én atwista vagyok. Es nem is szégyenkezek miatta. És ha már ennyire biblia, nézz utana Lilit tortenetenek te ostoba f*sz

2022. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!