Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz sorstársaim! Ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz sorstársaim! Ti is azt látjátok, hogyha még esélyetek is lenne a csajoknál a 99%-a már ennyi idősen foglalt?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az összes munkatársamnak min. sokéves kapcsolata van, de sokan már házasok/gyerekük is van (én 28 vagyok).


Amióta a CSOK elterjedt azóta már nem ritka, hogy már egyetem alatt összekötik az életüket. Gyakorlatilag egyedülálló csajok nem léteznek 20 felett. Szóval 18 alatt kellett volna még elveszítenem a szüzességem, de jöhetek én az elcsébelt okossággal, hogyha még jelenleg is egy 12-14 éves kamasz testi fejlettségével rendelkezem, akkor képzelhetitek tiniként mennyire voltam vonzó a csajok szemében.


Ti is azt látjátok, hogy már mindenki megtalálta a számításait ennyi idősen, miközben mi még mindig lúzerkedünk?



2021. aug. 29. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem igaz. Ismerkedj, ne kifogásokat gyárts, mert így 60 évesen is csak sóvárogni fogsz
2021. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Pár évvel vagyok idősebb, de nem ezt tapasztalom. Be is jövök a nőknek, de valahogy sose jutok el odáig senkinél se. Leginkább magam miatt, valszeg van bennem egy pszichológiai gát és szabotálom az ilyesfajta közeledéseket.
2021. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az én munkahelyemen sok csaj van, sokan vannak az én korosztályomból is. Akik nem foglaltak, az vagy leszbikus, vagy aszexuális, vagy nem létezik. Egyedülálló párkapcsolatra alkalmas fiatal nővel 10 évben 1-2 vel találkozok, hatalmas lehetőségek
2021. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok és hatalmas mázlimra egy barátom volt eddig. Az is többnyire netes volt. A 3.as válaszolónak igaza van, én új városi külföldiként rengeteg embert látok, akik párkapcsolatban vannak. Szinte alig megy egyedül valaki valahova egyes kerületekben.

Amúgy azzal még bővíteném a listát, hogy a szoc fóbiás vagy erősen beforduló lányok is szinglik 2021ben is, mint pl én.

2021. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az erősen befelé forduló lányokkal sajnos nem lehet mit kezdeni

Hiába az eseteim, és sok más férfinak is, de vagy annyira sikerül begubózniuk hogy nem is találkozik velük az ember fia, vagy pedig elutasítónak találjuk őket a zárkózottságuk miatt.

Ha valaki nem próbál meg megnyílni másnak egy beszélgetés erejéig sem, akkor azt már elutasítasnak kell kezelni. Ezért nem tudunk velük érdemben foglalkozni.

Normál srác nem fogja tudni őket kiostromolni a várukból, ha nem nyitják meg a kapukat.

2021. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5# pont múlt héten leszólított egy látszólag kedves fiú, hogy randizzunk csak én eléggé beparáztam, hogy mi van, ha csak arra kellek vagy lecserél stb (az előző barátom megcsalt) és ezért eléggé elutasítóan viselkedem minden fiúval, de legközelebb biztosan igent fogok mondani. Legalábbis remélem.


4es voltam.

2021. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod h egy kisfiú testi adottsagaival rendelkezel. Ha ezt zavaró tényezőnek érzed, akkor miért nem valtoztatsz rajta?
2021. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: 169 centiről nem tudok megnőni. Krónikus betegségem miatt pedig soha az életben nem fogok tudni izmosodni. Az is csoda, hogy még mozgásképes vagyok ennyi idősen még.
2021. aug. 29. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztalom, hogy a legtöbb partiképes lány már foglalt, bár a helyzetet némiképp árnyalja, hogy villamosmérnökként végzek lassan, tehát se egyetemen, se a munkahelyemen nem találkozom túl sok nővel...


21F

2021. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8as,a magassági tök átlagos, azzal semmi gond nincs. Bár az kicsit fura h a magassagodtol teszed függővé az ismerkedés, miközben azon nem tudsz változtatni. A másikra nem tudok mit mondani, mert nem írtad a betegséget.
2021. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!