Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz sorstársaim! Ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz sorstársaim! Ti is azt látjátok, hogyha még esélyetek is lenne a csajoknál a 99%-a már ennyi idősen foglalt?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az összes munkatársamnak min. sokéves kapcsolata van, de sokan már házasok/gyerekük is van (én 28 vagyok).


Amióta a CSOK elterjedt azóta már nem ritka, hogy már egyetem alatt összekötik az életüket. Gyakorlatilag egyedülálló csajok nem léteznek 20 felett. Szóval 18 alatt kellett volna még elveszítenem a szüzességem, de jöhetek én az elcsébelt okossággal, hogyha még jelenleg is egy 12-14 éves kamasz testi fejlettségével rendelkezem, akkor képzelhetitek tiniként mennyire voltam vonzó a csajok szemében.


Ti is azt látjátok, hogy már mindenki megtalálta a számításait ennyi idősen, miközben mi még mindig lúzerkedünk?



2021. aug. 29. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Bár én nem vagyok már szűz, de valóban azt látom, hogy a legtöbb potenciális lány már foglalt. Aki meg éppen nem az, az is 99% eséllyel pár héten belül ugyanúgy az lesz. Ha pedig nem akkor tuti van valami baj vele, ha más nem hát annyi, hogy képtelenség vele szót érteni, lehetetlen ismerkedni vele, főleg ha az ember (én) alapból nem túl nagydumás. Van pár csaj akit ismerek, külsőre tetszenek is, aranyosak, jó személyiségük van, de egyszerűen képtelenség velük kommunikálni, annyira befelé fordulnak és abszolút nem érdeklődnek. Persze lehet, hogy csak irántam nem, amivel amúgy semmi baj nincs, de több haveromat is kérdeztem a dologról és hasonló véleményen vannak.

Ha a csaj nem nyitott az ismerkedésre, akkor az kvázi egyenlő az elutasítással. Sőt még rosszabb is bizonyos mértékben.

Szerintem a legnagyobb probléma, hogy a mai fiatal (18-24) éves lányoknak egyszerűen nincs kialakult személyiségük, kb. egy 12 éves szintjén vannak sokszor érzelmileg és értelmileg is. Mostanában elég sokat járok olyan társaságba, ahol hasonló korú (vagy akár fiatalabb) lányok is megfordulnak és brutális milyen üres, értéktelen a jelentős részük. Semmiről nincs véleményük, nem érdekli őket semmi, abszolút nincsenek tisztában a világ dolgaival, nem követik a napi eseményeket és valami totál kifordult, elvont "értékrendjük" van. Azon kívül, hogy jól néznek ki és "a férfi majd szórakoztat", nem tudnak mást nyújtani. ELéggé lehangoló a dolog.

Tisztelet a kivételnek, ez nyilván való, hiszen azért van bőven. De ők meg az esetek 99%-ban foglaltak.

2021. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Képet szeretnénk. N/28
2021. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10: "A másikra nem tudok mit mondani, mert nem írtad a betegséget."


Gerincet és ízületeket támadó autoimmun betegség, ami kezelés nélkül botgerinchez (értsd nem tudsz hajolni) és rokkantsághoz vezet (kezelve se biztos, hogy nem épülök le max más téren).

2021. aug. 30. 19:29
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

"Amióta a CSOK elterjedt azóta már nem ritka, hogy már egyetem alatt összekötik az életüket. "


Ez volt a lényeg, úgy néz ki Ovi elérte a célját. Ne búsulj (főleg ha fideszes vagy)! A te génjeid most nem mennek tovább, viszont más, sikeresebb emberekéi igen! És ne feledjük: a haza mindenek előtt! Gondolj inkább arra, hogy feláldoztad magad a Magyarság érdekében! Máris jobb, nem? Na látod!

2021. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!