Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi az az alap egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az az alap egzisztencia amit elvártok egy férfitől?

Figyelt kérdés
Mielőtt felre lenne ertve a kerdes nem penzel akarok meghódítani egy lányt csupán érdekelene mi az a fizetés,autó stb dolog ami már alap egy átlagos nőnél.
2022. dec. 9. 16:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
34%
15. Takarodj már te proszto burzsuj.
2022. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
75%
20. Nem mindenki szorul ra mas penzere. Filmes pelda. Szerelmunk lapjai.c
2022. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
63%
Az nem a nők hibája, ha többre vitték azonos lehetőségekkel, mint te. Nem faszt verni kellett volna, hanem tanulni, aztán neked is lenne annyi, mint egy hasonló alapokkal induló nőnek.
2022. dec. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
16%

Olyan mint én


Nettó kb 1,4 milliós bevétel

Saját lakás plusz egy kiadva

15 millió forintos autó legalább

Ja és insta modell test

Ha már nekem az van legyen neki is

2022. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
A 14. Egy aranyásó.
2022. dec. 10. 07:09
 26/40 A kérdező kommentje:
*24.
2022. dec. 10. 07:09
 27/40 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező te fogyatékos vagy? Tudsz valami értelmeset is hozzászólni?
2022. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
55%

15. A legtöbb nőnek (20-35 között), akinek saját lakása van ott a szülei vettek neki egy lakást. Nem teremtett meg ő semmit. Ha meg nagy fizetése van, azt is elkölti jellemzően mindenre, amit csak meglát és nem halmozott fel saját magától nagy megtakarítást, vagyont még 5-10 éves távlatban sem a magas fizetéséből. Elkölti a pénzét utazásokra, ruhákra, szépségre és úgy általában mindenre, amit megkíván.


Szingli, diplomás jómódú nőktől nem hallani ilyet szinte soha, hogy a fél fizetésüket elteszik, mint szingli, diplomás jómódú férfiaktól, akiknél hasonló gyakorlat rendszeresebb. A nők nem szeretnek vagyont építeni, pénz félretenni egyedül, csak pénzt költeni. A férfiak azok, akik vagyont építenek.

2022. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%

28

Nekem nem vett senki! Kulfoldon gályáztam egy szállodában (ügyintézőként, nem takaritokent) hogy ki tudjam.fizetni az önerőt. A diplomámat valoban a szuleimnek is koszonhetem, mivel otthon lakhattam akig fosikoara jartam. De pénzt pl nem kaptam.

2022. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
61%

28

Ja es foiskola mellett is dolgoztam. Éjjelnként forditottam, nyáron meg amit csak talaltam, elvallatam

2022. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!