Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi az az alap egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az az alap egzisztencia amit elvártok egy férfitől?

Figyelt kérdés
Mielőtt felre lenne ertve a kerdes nem penzel akarok meghódítani egy lányt csupán érdekelene mi az a fizetés,autó stb dolog ami már alap egy átlagos nőnél.
2022. dec. 9. 16:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%

#9

Autista vagy vagy miért nem érted az átvitt értelemben vett kifejezéseket? :D


Tudom, mennyit keres a párom. Ő is tudja, hogy én (amúgy mi kb ugyanannyit viszünk haza, kétszer is dolgoztunk kollégákként). A magyar nyelvben a nem látok belőle semmit kifejezést arra használják, mikor nem számolhatsz valamivel, nem kalkulálsz az adott pénzzel vagy bármivel.

2022. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
30%
Annyira idil és jó eggyes feleségek élete , hogy ide járnak fel..
2022. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
63%

Amit én isnmegteremtettem magamnak! Semmi több!


Tehát:

Saját lakas

Kozepkategorias auto

Netto 600

2022. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
A 13. Egy gold digger.
2022. dec. 9. 20:55
 15/40 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezö, ha az 5 egy aranyásó, akkor minek teszel fel ilyen kérdést? Tudsz te szöveget értelmezni? Az 5-ös azt írta, hogy: "Legyen olyan szinten mint én." MINT ÉN. Érted? Nö létére megteremtett magának egy szintet, amin élni szeretne. Tehát nem a férfitól várja el, hogy eltartsa. Viszont ha ennél "lejjebb" választ magának párt, akkor elö fog fordulni az a szitu, amikor a Karib-szigetekre akar menni nyaralni, te meg nem tudnád kifizetni a rád esö részt, mert anyagilag nem engedheted meg magadnak. Szerinted el fog menni veled Horvátországba kempingezni kocsival vagy választ inkább egy olyan palit, akivel el tud repülni Dominikára egy 5 csillagos all inclusive-ba?

Miért kell ezen állandóan megsértödni? Felteszel egy ilyen provokatív kérdést, utána meg leszólod és sértegeted azt, aki öszintén megválaszolja, mert nem azt mondja, amit te hallani szeretnél.


De akkor áruld el kérlek, hogy mi ezen az aranyásás? Tényleg nem értem.

2022. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Miert kell mindefele kulfoldi helyre utazni?

Ott van a balaton.

2022. dec. 9. 21:08
 17/40 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem kéne folyton nyaralagatni évi egy is elég mert így kb soha nem gyűlik össze a párnak a pénz egy rendes lakásra.
2022. dec. 9. 21:09
 18/40 anonim ***** válasza:
68%

Neked elég, másnak nem.

Ne legyél már idióta.

2022. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
évi 3-4 nyaralás amit itt írnak luxus.
2022. dec. 9. 21:29
 20/40 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezö, saját kertes házam van, és van egy párom is, akivel együtt élek. Igaz már negyvenes korosztály vagyunk, és külföldön is élünk, így már mindenünk megvan. Évente kétszer, nyáron és télen is valami tengerparti helyen nyaralunk, ezen kívül még 2-3 wellness hétvége valamelyik városban. Októberben például Pécset néztük meg, 4 éjszakát voltunk ott. Ezzel nem dicsekedni akarok, csak azt mondani, hogy létezik ez is.

Mindenféle külföldi helyre pedig azért utazunk, hogy világot lássunk, ne legyen olyan beszükült gondolkodásunk, mint neked.

De a kérdésedre is válaszolva, igen, én is arra törekedtem, hogy a magam szintjén válasszak párt, ugyanis már volt ezzel rossz tapasztalatom. Úgy értem, hogy konkrétan nekem kellett eltartani a pasit, mert semmije nem volt. Hidd el, ekkora anyagi különbségböl nem sok jó sül ki. Ez nem aranyásás, hanem csak józan gondolkodás.

2022. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!