Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogyan osztanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan osztanátok el a pontokat intelligencia és önbizalom között?

Figyelt kérdés

1-től 9-ig értékeljük az intelligenciát/tudást és a magabiztosságot/önbizalmat/határozottságot, 5 az átlagos, 10 a csúcs, 1 a legalja.


Összesen 10 pontod van. Hogyan osztanád el a két tulajdonság között, hogy számodra leginkább vonzó legyen a férfi? (Tudom, szívesen 9-est választanál mindkettőből, de csak ennyi közül választhatsz, és 10 összpontszám itt teljesen tipikus, normális, átlagos.)



2022. dec. 9. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Intelligencia:1, Magabiztosság:9
Intelligencia:2, Magabiztosság:8
Intelligencia:3, Magabiztosság:7
Intelligencia:4, Magabiztosság:6
Intelligencia:5, Magabiztosság:5
Intelligencia:6, Magabiztosság:4
Intelligencia:7, Magabiztosság:3
Intelligencia:8, Magabiztosság:2
Intelligencia:9, Magabiztosság:1
38 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
#1-es ha ez igaz lenne, akkor nagyon népszerű lennél a nők körében! :D
2022. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1.


Persze azért kötik az ismerkedést a diploma meglétéhez.

2022. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy az Intelligencia: 3, Magabiztosság 7 típusú férfiak a legsikeresebbek a nőknél ezek közül. Elég jó önbizalmuk van kezdeményezéshez, saját magukat intelligensnek gondolják, és elég határozottságuk van ahhoz, hogy ezt valamilyen mértékben elhitessék a nőkkel is, miközben nem azok.
2022. dec. 9. 08:50
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Hogy vontad le ezt a következtetést?
2022. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Körbenéztem, a jó nők nagy részét milyen férfiak tudták megszerezni, illetve melyek azok a férfiak, akiknek mindig van nőjük, és melyek azok, akik nehezebben találnak.
2022. dec. 9. 08:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

6

Szóval gondolod, hogy a jóképű orvosok, ügyvédek, menedzserek, mérnökök népszerűtlenebbek, mint egy nagypofájú sutyerák? Meglehet, hogy az ilyeneknek kevesebb csajuk van, de nem azért, mert nincs jelentkező, hanem mert igényesebbek.

2022. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"Körbenéztem"; vagyis felületesen ítélkezel, hiszen se a nőket, se a férfiakat nem ismered igazán ezekben a helyzetekben.
2022. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ők valószínűleg Intelligencia:8, Magabiztosság:7 környékén lennének, az már nem feltétlenül van versenyben ezekkel, de itt most átlagos keretek között tudunk csak választani - ahogy mondtam, 10 pontot szabad itt elosztani.


De egyébként ha, az Intelligencia:3, Magabiztosság:7 típusú férfiak is meglepően jó nőket el tudnak vinni.

2022. dec. 9. 09:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Annyira nevetséges ez az alaptalan ítélkezés és pontozgatás.
2022. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, előny is az alacsony intelligencia. Nem gondolja túl, nem próbálja megérteni a nőt, csak odamegy, egyszerűen kezdeményez, nem izgul, azt hiszi mindent tud, aztán lebeszéli a bugyit a nőről.
2022. dec. 9. 09:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!