Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ez már tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez már tényleg csak alap dolog egy nő anyagi elvárásainál?

Figyelt kérdés

Üdv ma olvastam a gyiken egy kérdést amiben a kérdező szerint ilyen az igazán jó pasi(mármint felszínesen nézve)

havi nettó 600as fizu

saját lakás/ház

saját autó(mondjuk renault clio)

jóképű


Mire többen is azt írták h ez csak alap.


Most ez tényleg így van és ennyire anyagiasak a nők vagy csak trollkodtak?


2022. nov. 22. 15:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha így lenne minden csóró egyedülálló lenne :D
2022. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%

Ez még alapnak is kevés. Csak sokan jó szándékúak nagyon.


25/N

2022. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2. Ez miért lenne kevés kifejtenéd?
2022. nov. 22. 15:32
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Manapság 600 annyit ér, mint 3 éve a 300.És ez hamarosan még rosszabb lesz. Nézd meg az árakat.
2022. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy is. Legalábbis az értelmesek felől ez nem elvárás. Ha akarok valamit megveszem magamnak, nem azért vagyok együtt valakivel, mert mennyit keres.
2022. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Miért 2. akkor neked mi az alap?
2022. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
4es) azert en ezt nem igy erzem. Sokkal tobb mindent megengedhetek magamnak a jelenlegi 600 koruli netto fizetesembol, mint a par evvel ezelotti 300 korulibol.
2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

#7

Térjünk vissza rá 1 év múlva. A fizetés emelések többségében nem infláció követők.

2022. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Azt is nézni kell, hogy milyen szövegkörnyezetből lett ez az egész kiragadva.

Mert ha családot akarnak alapítani a párok, arra szoktak ilyeneket írni. Amikor a nő otthon van gyeden/gyesen a gyerekkel addig gyakorlatilag a férfi tartja el. Autó is kell ha beteg a gyerek vagy menni akarnak valahová messzebbre, bevásárláshoz nagy segítség stb, stb.

Akik gyereket akarnak vállalni azok szokták azt írni, hogy ez manapság "alap".

De ha nincs szó családalapításról, a pár egyik tagja sem akar gyereket, akkor nem hinném hogy ezek kőbe vésett előírások lennének.

Szóval nem mindegy hogy miről szólt az eredeti kérdés, ahonnan ez a pár sor származik.

2022. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%
Nő vagyok! Netto 550et keresek, de ha minden igaz, most ilyen "válságkompenzacio" címen, kapok még brt 100at,tehát netto 66500at! Szerintem ez egy atlag fizetes, ami átlagos dolgokra elég. (Nekem r.megane.om van!) Szerintem, ha te férfikent ennyit sem tudsz megteremteni, akkor nem a nők elvarasaival van a baj
2022. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!