Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ennyire nehéz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ennyire nehéz ez a kapcsolatos dolog? 21/F

Figyelt kérdés

Röviden,tömören!

Sok "barátnőm" volt az elmúlt 4 év alatt, és ebből a leghosszabb mindössze 3 hónap volt. Miért vesztem el az érdeklődésem allandóan? És érzem azt, hogy ebből a "kapcsolatból" muszáj lépnem minél előbb!? Sok mindenkit megbántottam a viselkedésemmel sajnos, és már nem is úgy viszonyulok az egészhez mint ahogyan kellene. Úgy gondolom, feljebbvaló vagyok mint ők, de ez nem igaz.. és csak utólag látom be, hogy ismét el b@sztam! Meg szeretném önmagam érteni, de egyszerűen nem tudom honnan gyökerezhet a dolog.


Ezt próbáltam sok embernek elmagyarázni verbálisan.. de semmire nem mentem vele sajnos! Nem csodát várok!! Szimplán egy gondolatot! Szép napot!



2022. nov. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálkozz akkor ezeknél a “mega full full extra” pics*knál. Aztán ha azok éreztetik veled, hogy ők a feljebb valók akkor hátha jobb lesz.

Vaaaagy nem tudom.

2022. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret már jó irány, hogy megértsd, miért érzed magad jobbnak? Lehet, hogy valójában nem érzed magad jobbnak, csak valamiért félsz az intimitástól és ezért erre hivatkozva keresel ürügyet, hogy ne kelljen bennemaradni a kapcsolatban, mert félsz az elköteleződéstől. Nyilván családi mintákat, gyerekkori sérüléseket kell itt megvizsgálni, egy pszichológus sokat tudna segíteni. Egyébként dícséretes, hogy felismered, hogy probléma van és tenni akarsz érte!
2022. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek kettessel, ha elmész önismeretet szerezni, az nagyon sok dologra rávilágít, hogy mit miért teszel és miért érzed azt, amit. Ha nyitott vagy rá, ajánlhatok pszichológust, aki segít benne, hogy megértsd magad.

Ennyi infóból még nem sok derül ki számomra, de az oka lehet az, hogy tudat alatt félsz az elköteleződéstől, félsz beleengedni magad a szituációba érzelmileg. Komfortzónán belül vagy a kapcsolat elején, mert akkor még felszínes az ismertség, de ahogy az idő telik, egyre közelebb kerültök egymáshoz, egyre bizalmasabb lesz a kapcsolat, és lehet, hogy ettől megijedsz. Ha megnyílsz, beleengeded magad érzelmileg, akkor benne van a pakliban, hogy sérülsz, mert elveszthetsz valami értékeset. Viszont ha nem mész bele, nincs mit vesztened. De nyerni sem tudsz.

2022. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!