Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen, korábbi rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen, korábbi rossz döntések miatt anyagilag teljesen lenullázva, kezdhetek még új életet és lehet még részem boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni a vélt vagy valós okokat. A kicsapongó, felelőtlen életmódom miatt tartok itt jelenleg. Nyilván, magam miatt kell változtatni és változni, de erőteljesen foglalkoztat a gondolat, hogy lesz-e így esélyem egy intelligens, értékes, igényes nőt találni vagy ez teljesen reménytelen?

2022. nov. 19. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
31 éves férfiként eleve hátrányból indulsz itt az oldalon mert mindenki az oldal top trolljára(Oh Marbella) gondol aki egy boxzsák az itteni közösségnek. Szóval ne számíts semmi jóra.
2022. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is ebben a cipőben járok. Anyagilag lenullázódva, szakma nélkül. Hogy eddig mit csináltam?

Vedeltem. Gyakorlatilag 16 éves korom óta keresem az alkalmat az ivásra. Iszok mindig ha tehetem.

2022. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem van egy jó állásom, ezzel nincs gond. Tudok fejlődni és előre lépni. A gond csak az, hogy már előrébb kellene tartanom...
2022. nov. 19. 19:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltad már az Anonim Alkoholistakat?
2022. nov. 19. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Voltam józan egyszer 1,5 évig. Több értekelhető józanságom nem volt még.
2022. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De a boldogság nem ezen múlik.
2022. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, kezdhetsz. Ötvenszer leírtuk, hogy a nők nem tudják a pénzügyi sem semmilyen múltad, azt tudják, amit elmondasz neki. Élőben találkozáskor pedig nem számít a múltad, csak azt nézik, ki vagy, hiszen amint olvasod a panaszkodós kérdéseket, soha, egyetlen nő még véletlenül sem sejtette, hogy a férfival bármi baj lehet. Ez lenne nálad is, csak azzal a fordulattal, hogy neked az a múltad, és váltani szeretnél - de erről nem kell tudniuk. Én pl. abból élek, hogy azt mondom, béna havi 200 ezerből éltem, mert féltem váltani, és most már hogy váltottam sok hosszú év után, végre jól keresek, csakhogy azt nem árulom el az amúgy igaz sztoriban, hogy szerencsejátékfüggő voltam, és milliókat buktam, mert abból a 200-ból is tudtam spórolni. Na, itt van a fordulat! És erről nem kell tudniuk. Mert a gordiuszi csomó megoldása abból áll, hogy bár tényleg keveset kerestem, és nem gondolná senki, hogy abból több milliót spórolhattam volna, tényleg meg tudtam volna tenni.


32f

2022. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet esélyed. Szerintem a kemény munka kifizetődik. Tőled sokkal idősebb emberek kezdenek új életet. Nyílván nem 20 éves vagy, de gondolj bele mennyi időd van még hátra, ha csak 50 éves korodik élsz. Azt a maradék 19 évet töltheted, beletörődve/megkeseredve, vagy akár a magadba fektetett idővel is. Üdv, egy hasonló cipőben járó 28 éves nő. Sok sikert!
2022. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!